Skocz do zawartości

Jakie kupić sygnalizatory brań?


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, Elvis napisał:


emoji15.png Czy to nie te co mi sprzedałeś? emoji6.png

Jeśli dobrze pamiętam, to Ci je podarowałem, a nie sprzedałem. Jeśli jestem w błędzie, to hmm, przepraszam :P Jak pisałem wyżej, masz najlepszą wersję z możliwych, ale nie tęsknię za nimi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty widzę, że nadal w zgryźliwej formie.
Tak, podarowałeś mi je. Nawet dorobiłem sobie brakującą tylną klapkę. Tylko nie mam kiedy ich używać. Może w przyszłym sezonie będzie więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Elvis napisał:

A Ty widzę, że nadal w zgryźliwej formie.
Tak, podarowałeś mi je. Nawet dorobiłem sobie brakującą tylną klapkę. Tylko nie mam kiedy ich używać. Może w przyszłym sezonie będzie więcej czasu.

Ja do Ciebie zgryźliwy? NEVER o.O No, może z raz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej do 200 złotych z opcją trochę więcej jeśli będzie naprawdę warto. 2 sygnalizatory, może się trafić nocne łowienie. Nie wiem czy w tym budżecie uda się trafić centralkę. Ogólnie cudów nie wymagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie

High Quality Carp Fishing Alert Wireless Digital Fishing LED Alarm Set 2 Fishing Bite Alarm 1 Receiver in Case
http://s.aliexpress.com/F73eaYzq
(from AliExpress Android)


Trzeba tylko je rozebrać i zalać polimerem aby podczas rosy czy deszczu było wszystko ok.

Po takim zabiegu nigdy mnie nie zawiodły. Baterie jedne przez sezon i w sygnalizatorze i w centralce

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, ArekH napisał:

A nie myślę że w Japonii. Tylko się dziwię, że MF niby żre baterie, a twoje nie. 

MF miało taki przykry zapach, że nawet Chinole jak wynajmują mieszkanie to po roku bardziej pachnie. Myślę, że propozycja @Ostap powinna dać radę. Faktycznie wyglądają niemal identycznie jak MF. @mav3rick jeśli masz kręciołki z wolnym biegiem i w nocy np. jest zimno i Ci się zdrzemnie w aucie to centralka jest bezcenna. Na MF łowiłem niemal identycznie na podobnym Podzie jaki masz i całość spisywała się bardzo dobrze, szczególnie jak byłem na kilka nocek pod rząd, to nawet leszcze bez problemu wyciągałem, drzemiąc chwilę, najgorzej jak krąp się uwiesił. Natomiast na Ługach Wałeckich spisywały się wyśmienicie.

Propozycja @MjMaciek też jest fajna (ale poszły do przodu z designem:champagne-2010:) mając 3 lub 4 w zestawie, masz zapas, albo jak jedziesz z kolegą to może mu pomóc w łowieniu pożyczając sygnalizator itd. Osobiście mam trzy.:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...