Skocz do zawartości

Daiwa Sensor Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weź chłopie , jedź na ryby. Pograb podwórko, albo cóś. Z tego lenistwa, zaczynasz być uciążliwy dla narodu ;). Za dużo masz czasu do myślenia.   :P Jutro mam niemal dzień bez kompa. Nadrabiam zaległości. W k... liści do grabienia. Auto trza odkurzyć , drewno przerzucić. Wyciąć starą Jabłąnkę bidulkę. Anula biedna po 14h pracuje. Poodkurzam chatę jak "Veny" starczy. Wpadnę i napiszę co jakiś czas. Prawdziwe życie upomina się o zaległości. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, ArekH napisał:

Widziałes? Czy powinienem zapodać wyliczenie? Nie na widzę jak mi nie ufają.

2 TXL Trabucco Long Distance 130/390

2TXL Supreme Feeder Trabucco MH/360

2 SANGER Econ Feeder 85/330 

2 Tubbertini Medium 270 + Medium Light 300

Shakespeare Feeder 330/70g 

 Wyliczać dalej? 

Większość to "włoszczyzna" da się zjeść i będzie mniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Większość to "włoszczyzna" da się zjeść i będzie mniej :D

Więc opieraj swoje "EGO" na tych kluchach na "D" :P Ja je już przerobiłem. I wiesz? :( Podziękowałem. :champagne-2010:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Więc opieraj swoje "EGO" na tych kluchach na "D" :P Ja je już przerobiłem. I wiesz? :( Podziękowałem. :champagne-2010:  

Ja z tym nie mam problemu, kto co lubi :P Jedne lubi włoszkę inne japonkę, a ja najbardziej rudą mulatkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię makaron, ale nie kluchy....
Yank czy też Team Daiwa Commercial Feeder to nie kluski. Nad tymi modelami mógłbym się pochylić. A najgorsze, że ten gość ma oba na stanie. Wrrrrr


I sam mu doradzałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Elvis napisał:

Lubię makaron, ale nie kluchy....
Yank czy też Team Daiwa Commercial Feeder to nie kluski. Nad tymi modelami mógłbym się pochylić. A najgorsze, że ten gość ma oba na stanie. Wrrrrr


I sam mu doradzałem.

Złapać tego typa i mu zabrać. Ja pamiętam, że chciałeś mu wcisnąć MATRIX-a, a jak zobaczył Yanka, to kazałeś opuścić Rybomanie z pustymi rękoma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...