Skocz do zawartości

Daiwa Sensor Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, cygan786 napisał:

Ale ja tylko po robaki tam chodzę bo świeże zawsze mają. A i UV tam kupiłem.

Ty hołduj ten sklepik. Świerze robaczki, to teraz rarytas. Olej Daiwę. GRendziu żre tabletki, i to mocne. Gada od rzeczy. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty hołduj ten sklepik. Świerze robaczki, to teraz rarytas. Olej Daiwę. GRendziu żre tabletki, i to mocne. Gada od rzeczy.  

Za taką kasę to bym mawet tego kija nie rozłożył żeby nie zarysować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Elvis napisał:


Już niedługo się nimi pocieszy. RYBOMANIA zbliża się wielkimi krokami.

No i co z tego. Kupi, pochwali się wieczorem przy kolacji, rżnie w garaż i zapomni ze ma. Daniel. Teraz, jeśli w ogóle nas zapros, iw sobotę przed wyjazdem na rybomanię, zrobimy mu remanent. Co zbędne lub nie pamięta;) po cichu wywieziemy i zlicytujemy na fundację. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cygan786 napisał:


Za taką kasę to bym mawet tego kija nie rozłożył żeby nie zarysować.

Nie ściemniaj. Grendzia kije, same :D łowią. On musi takie kupować bo sam, nie potrafi. :champagne-2010: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

No i co z tego. Kupi, pochwali się wieczorem przy kolacji, rżnie w garaż i zapomni ze ma. Daniel. Teraz, jeśli w ogóle nas zapros, iw sobotę przed wyjazdem na rybomanię,zrobimy mu renanent. Co zbędne lub nie pamięta;) po cichu wywieziemy i zlicytujemy na fundację. :D

W Lublinie mam koleżankę, chodziliśmy razem tylko do 1 klasy podstawowej, ciekawe czy mnie pamięta :P Może nas przenocuje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Poznaniu. Chciałem byś się jeszcze trochę z tą Daiwą pomęczył. Po nowym roku dojdzie jej rok do licznika i będzie sporo tańsza. Ja do Lublina mam niecałą Setkę to i mogę wyskoczyć tak, że żona się nie zorientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...