Skocz do zawartości

Po sezonie 2016.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziadiuś jaki koniec sezonu,jutro zawody feeder chelenge u Gozdawy,w niedziele finał Barbus vs Gozdawa ,27 być może zawody w Grodzskui jeszcze zawody mikołajkowe,pierzynka Ci się zamarzyła.Rusz się nad wodę:mauvaisepeche:

Edytowane przez stas1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadiuś jaki koniec sezonu,jutro zawody feeder chelenge u Gozdawy,w niedziele finał Barbus vs Gozdawa ,27 być może zawody w Grodzskui jeszcze zawody mikołajkowe,pierzynka Ci się zamarzyła.Rusz się nad wodę:mauvaisepeche:

Powodzenia!!!!
A ja może w weekend udam się wreszcie na czysto rekreacyjne wędkowanie. Choć na dwie lub trzy godziny z pickerem, bo obiecałem żonie zakończenie sezonu. Jak nie jutro to w niedzielę o ile pogoda pozwoli. Zanęty są, robaki zawsze mają dyżur w lodówce o jokersie w zamrażarce nie wspomnę. Na metodę też coś mam. Nic tylko na ryby....
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadiuś jaki koniec sezonu,jutro zawody feeder chelenge u Gozdawy,w niedziele finał Barbus vs Gozdawa ,27 być może zawody w Grodzskui jeszcze zawody mikołajkowe,pierzynka Ci się zamarzyła.Rusz się nad wodę:mauvaisepeche:

Powodzenia!!!!
A ja może w weekend udam się wreszcie na czysto rekreacyjne wędkowanie. Choć na dwie lub trzy godziny z pickerem, bo obiecałem żonie zakończenie sezonu. Jak nie jutro to w niedzielę o ile pogoda pozwoli. Zanęty są, robaki zawsze mają dyżur w lodówce o jokersie w zamrażarce nie wspomnę. Na metodę też coś mam. Nic tylko na ryby....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, stas1 napisał:

Dziadiuś jaki koniec sezonu,jutro zawody feeder chelenge u Gozdawy,w niedziele finał Barbus vs Gozdawa ,27 być może zawody w Grodzskui jeszcze zawody mikołajkowe,pierzynka Ci się zamarzyła.Rusz się nad wodę:mauvaisepeche:

Liczyłem na ciebie, i się nie zawiodłem.Dla mnie Stachu, sezon z lodem się kończy. Nienawidzę. Jak nie zamarza, łowię(wędkuję)

Powodzenia na zawodach. Stary przyjacielu! :champagne-2010:

20160213_131344.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przemyśleć sprawy zanętowo przynętowe. Muszę posegregować wszelkie kulki i pellety. Zbiera się tego dużo w szafce, a nad rzeką niewiele się sprawdza jak do tej pory.

Wstępnie też zauważyłem, że bardziej mi się sprawdza zanęta z śladowymi ilościami wszelkich mączek i innych dodatków rybnych, niż jak teraz zrobiona moja, niemal 50/50.

Byłem też nastawiony na zanętę BT Karma. Jak do tej pory, rozczarowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeszcze nie składam broni, może uderzę, z raz lub dwa na spinning. Pewnie podsumowanie roku będzie na blogu to tutaj kilka najważniejszych punktów.

1. Za dużo chorób, za mało ryb.
2. Za dużo czasu przed kompem "dla Ryb", za mało pracy :P
3. Miałem być karpiarzem w planach, a stałem się ponownie spinningistą.
4. Feeder rządzi, spławik mnie aż ta już nie kręci, ale kto wie, może się to zmieni.
5. Pellety i dummbellsy są fajne, ale tradycyjne zanęty w tym robale fajniejsze :champagne-2010:
6. Rybomnania była całościowo udana :beer-chugger: 
7. Sezon feederowy na plus, a ze sprzętu kijki DAIWA i koszyczki hybrydowe GURU.
8. Za mało dużych szczupaków., ale 40tki okonie były ok,  jest też łódka wymarzona :39icon:
9. Sandaczów brak :(.
10. Zlot był tak udany, że aż trudno będzie go pozytywnie pobić w następnych latach O.o. Dziękuje.

11. 2017 to jedna duża niewiadoma w moim całościowym życiu oraz wejście z wiekiem w dorosłość :o

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno które na pewno idzie w odstawkę, to Garlic DB. Cały sezon prób i bez kontaktu z rybą. Czosnek będę jeszcze testował, ale innych producentów. Z resztą pisałem o tych DB z @MjMaciek i on też nie jest nimi zachwycony. Jak ktoś chętny po testować, to mogę podesłać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...