Skocz do zawartości

Po sezonie 2016.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzętowo. Dla mnie, temat "Siemano" w tym  roku został zamknięty. Nie zagości u mnie już sprzęt tego producenta. Mam kontakt z kilkoma chłopakami, co przerobili modele nawijaka Górnopółkowego. Podzielają moje zdanie. Zszedłem półkę niżej. Ryobi mi pasuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Jak patrzę na pogodę za oknem to faktycznie wydaje mi się, że jest po sezonie. A ja dopiero co plakat wystawiłem na głównej stronie....:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie upłynęła ważność mojego zezwolenia na połów rybek, więc chyba mogę napisać, że sezon zakończyłem. :P
Co prawda kusi mnie, by w grudniu wybrać się 2-3 razy na inne wody (płatne dniówki) ale to zależy od tego, czy z czasem się wyrobię.

W każdym razie zimową porą podsumuję sezon 2016 roku, a przy okazji pomyślę, jak poprowadzić łowienie w roku następnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem kłaść glac na moje rzeczne feedery. Wylądowały w pokrowcach i do piwnicy. 

Przyszła pora na Sangery 330cm i Reflexy od Tubertiniego. Po niedzieli jest plan zaliczyć kanał Elektrowni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2016 o 19:16, Grendziu napisał:

Jak patrzę na pogodę za oknem to faktycznie wydaje mi się, że jest po sezonie. A ja dopiero co plakat wystawiłem na głównej stronie....:beer1:

No co ty bądź twardy....Najlepszy okres na mamusie... Cały rok się czeka na grudzień ...A tym bardziej jak nie ma  lodu ... Chyba nie dasz Pogoniarzowi  wygrać :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2016 o 13:21, KaZuYa napisał:
No co ty bądź twardy....Najlepszy okres na mamusie... Cały rok się czeka na grudzień ...A tym bardziej jak nie ma  lodu ... Chyba nie dasz Pogoniarzowi  wygrać  .


Ja to czekam na Twoje mamuśki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 1.12.2016 o 13:21, KaZuYa napisał:

No co ty bądź twardy....Najlepszy okres na mamusie... Cały rok się czeka na grudzień ...A tym bardziej jak nie ma  lodu ... Chyba nie dasz Pogoniarzowi  wygrać :P .

Zmotywowałeś mnie na wyjście, jeszcze nie składam broni, a ten Śledzik niech się cieszy, niech nawet wygra i myśli, że jest lepszy :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mav3rick napisał:


Ja to czekam na Twoje mamuśki emoji14.png

Ja w tym roku byłem ledwo 1,5 raza  moze 3h i jeden szczurek siadł .... Jakoś mnie karpiarstwo i feeder zdominował, a i wielkim spiningistą nie jestem to był mój 2 pełny sezon wędkarski jak dobrze liczę ... 

Wrednyn ten Maverik :P , moze  mu dowalim  

 

4688cb9f71b8c5d1e890e854b13654c6.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...