Skocz do zawartości

Po sezonie 2016.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@KaZuYa jak to się mówi, uczeń ponoć przerósł mistrza (tak mu się wydaje), niech zatem gwiazdorzy, #dobrowraca - znam swoją wartość, a inni niech idą na piedestały :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku byłem ledwo 1,5 raza  moze 3h i jeden szczurek siadł .... Jakoś mnie karpiarstwo i feeder zdominował, a i wielkim spiningistą nie jestem to był mój 2 pełny sezon wędkarski jak dobrze liczę ... 

Wrednyn ten Maverik , moze  mu dowalim  

 

4688cb9f71b8c5d1e890e854b13654c6.jpg

Nie jestem wredny, liczę na Twoje umiejętności i w spinningu :) niech Pyra wie, że Żary łowić potrafią ;) do obrazka się nie odniosę, niech Pyra chwilę złudnej radości ma :) czekamy na półfinał PP :)

A co do mistrza i ucznia, do Zgredzia daleko mi jeszcze :) korzystam póki co ze szczęścia początkującego :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2016 o 23:25, RS napisał:

Po sezonie? W listopadzie?! :o:o:o 

Ano tak tu wychodzi. Zezwolenie obejmuje okres od 01.04 do 31.11. danego roku.
A że zimą raczej nie wędkuję (a w tym roku to muszę zająć się pracą), to chyba poczekam do wiosny roku następnego, by znów nabyć kolejne zezwolenie.

Dzieciaki rosną, więc zastanawiam się jeszcze, czy od przyszłego roku nie powrócić do PZW i łowić na ich wodach, bo wtedy miałbym dostęp całoroczny oraz kilka rzek.
Tyle, że te wody są dalej i rzadziej będę wtedy na rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2016 o 23:25, RS napisał:

Po sezonie? W listopadzie?! :o:o:o 

Spokojnie RS ;) O wstępne analizy mi chodziło. Ale tu widzę banda koniarzy robi sobie jaja z wątku i jakieś niedorobione, piłkarskie wątki wstawia. :P Muszę poprawić tytuł by nie było niedomówień. Niech sobie okręgówki własny wątek założą. Żeby nie było. nienawidzę piłki. >:(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2016 o 18:15, ArekH napisał:
Spokojnie RS  O wstępne analizy mi chodziło. Ale tu widzę banda koniarzy robi sobie jaja z wątku i jakieś niedorobione, piłkarskie wątki wstawia.  Muszę poprawić tytuł by nie było niedomówień. Niech sobie okręgówki własny wątek założą. Żeby nie było. nienawidzę piłki.   


Arek ważne, że wiraż czujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...