Skocz do zawartości

Łowisko Carpshop Lakes - Żukowo, gmina Oborniki


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zaklepałem dziś termin więc oficjalnie mniej więcej zasady:

Zakończenie sezony spinningowego na Carpshop Lakes (szykujemy plakat, więc teraz mniej oficjalnie)

I. 11 grudnia godzina 7:30 zbiórka, omówienie zasad.
II. 8:00 - 12:00 zawody wędkarskie - wygrywa największa ryba. Premiowane są trzy miejsca tym razem.
1. miejsce 500zł
2. miejsce 300zł
3. miejsce 200zł
(kumulacja 50zł od osoby)
Nagrody rzeczowe od:
Sponsor - Sklep Wędkarski Leszcz w Rogoźnie https://dlaryb.pl/membermap/markers/marker/46-sklep-wędkarski-leszcz/ - Patronat medialny portal dlaRyb.pl 

Ilość miejsc ograniczona - po warunkiem, że będzie Nas 20 osób - liczy się termin zgłoszeń.

Wpisowe 100zł -85zł
w tym:
1. 50zł na miejsca premiowane.
2. 35zł opłata za łowisko.
3. 15zł cegiełka na fundację "dla Ryb" - nieobowiązkowo.

O 12tej ognisko - mile widziany prowiant typu kiełbasa, trunki, napoje, ja będę miał jakieś tacki, widelce, kubki i coś ekstra. Kto chcę to się integruje, kto ma mało ten łowi dalej :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    28

  • mav3rick

    4

  • cygan786

    2

  • Bartosh

    2

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Jak tam Panowie @Kubik @Zbyszek @Pendra @Bartosh @Łekoń Pasiasty i inni co nas czytają przygotowania do zawodów?



ans2.jpg




Ja się właśnie dozbroiłem i na Waszym miejscu odpuściłbym rywalizację, bo wiadomo kto tym razem wygra :39icon: Zabierzcie prowiant i trunki i poddajcie się przed wywieszając białą flagę :icon_arrow1:

Poniżej aby jednak Wam dać trochę szans, zdradzę na co będę łowił :P




ans.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie dojechaliśmy... mimo,  że chęci były wielkie - jednak siła wyższa zdecydowała, że nie mogliśmy wziąć udziału w tych zawodach... 

Mam jednak nadzieję, że mimo dzisiejszej aury - rybki współpracują, a ten jesienny deszcz nie przeszkadza aż tak bardzo :lapeche:

Edytowane przez Bartosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie zdawałem relacji LIVE, bo deszcz non stop padał. W sumie dawno tak nie zmarzłem, ale nie dlatego, że było zimno czy mokro, tylko dlatego, że później człowiek po łowieniu zaczął się integrować.
:icon_arrow1:
Frekwencja dopisała, było Nas 20tu, szybkie losowanie i łowienie. Niestety ale rybki były jakieś niemrawe dzisiaj. Od 8-12 w sumie złowiono 3 szczupaki i dwa karpie.

I miejsce zajął Wiesław Gęstwa z wynikiem - szczupak 80cm;
II miejsce zajął Dariusz Czubek z wynikiem - 74cm;
III miejsce zajął Bolesław Kluczka z wynikiem 60cm;


Jeśli dobrze pamiętam. Po zawodach miało odbyć się ognisko, ale ponieważ padało, to skorzystaliśmy z wiaty, właściciele pomogli nam podgrzać to co trzeba i w dobrych humorach wróciliśmy do domu.



q1.jpgq2.jpgq3.jpg
Zdjęcia powyżej pokazują jedyny pojazd, który poruszał się po łowisku - tzw. mobilny barek, kto zmarzł mógł się rozgrzać ciepłą herbatą lub czymś mocniejszym. Jak widać mimo rywalizacji, było wesoło.
q4.jpgq5.jpgq7.jpgq8.jpg

Skromny poczęstunek na końcu, rozdanie nagród i można mówić, że sezon 2016r. uważam oficjalnie za zamknięty, chociaż jak to się mówi, nigdy nie mów nigdy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...