Skocz do zawartości

Jakie haczyki wybrać na ryby spokojnego żeru


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mam tak, że jak już coś sobie wkręcę w głowę to trudno mnie do czegoś innego przekonać.

Złote haczyki Gamakatsu o gramaturze 3310 są moimi ulubionymi hakami,  na które łowi i płotki i leszcze i karpie. Rozmiar jaki stosuję to przeważnie  od 12 do 16.
Gdy osoby ze mną łowiące patrzą na jaki malutki haczyk wyciągam karpia, nie wierzą, ponad 95% ryb jest zapięte za pysk, czyli prawidłowo.

Uważam, że sukces tkwi w moim systemie samo-zacinającym się oraz w hakach tej firmy. Zresztą główki jigowe do spinna Gamakatsu to czysta poezja :)

5641170540b7a_gamakatsu3310.jpg.db9f41c1


Interesuję mnie jakie Wy macie doświadczenia z haczykami i jaka Wasza firma jest najlepsza wg Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo i z powodzeniem używałem haczyków VMC, naprawdę dobre wytrzymałe i ostre haki. Co do wielkości to zależnie jakich przynęt używałem, ale taki 8 10 stosuję najczęściej .

Od niedawna poznałem haczyki DRENNAN i są jeszcze lepsze, można używać mniejszych rozmiarów nie martwiąc się, że mały to nie wytrzyma większej ryby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Administrator

Pozwoliłem sobie podlinkować e-amura, bo mają bogaty wybór w GURU - jest coś lepszego od modelu QM1? Ostatnio moje ulubione, a Gamakatsu ww łowie mniej, bo i jakoś na method feeder więcej...

http://www.e-amur.com/oferta-guru/haki-bez-przyponów-guru.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Leciutko odświeżę temacik.

Poszukuję haków bezzadziorowych dobrej jakości. Przynęty jakie będę stosował to białe,pinka,kuku. Cienkie i najlepiej z łopatką,z oczkiem też rozważę. Rozmiary od 10 do 16.

Co możecie polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, cygan786 napisał:

Poszukuję uniwersalnych haków. Głównie do feedera. Arunio polecisz jakiś sklep w sieci gdzie są dostępne? Model B911 jest chyba bez zadziora.

Duży wybór ma Drapieżnik. https://sklepdrapieznik.pl/sklep/3018-oferta-haczykow-kamasan  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży wybór i pełna rozmiarówka. Dzięki za pomoc. Trzeba będzie się uzbroić na wiosnę
Skoro i tak rybki wracają do wody to może mniej pokaleczone. A i na nowym łowisku no kill , zalewie Jagodno wymagane są haki bez zadziora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...