Skocz do zawartości

Łowisko Złota Rybka - Łekno koło Wągrowca


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Na zakończenie sezonu feederowego w niedzielę chcę się wybrać tutaj http://zlota-rybka.net/  na karpiszony, jakiś czas temu przeprowadziłem z Danielem debatę, że zamiast relacji LIVE w swoim wątku lepiej jest opisywać łowiska na których się jest i dodawać dodatkowo wpisy w tych wodach, na których łowimy na bieżąco, zobaczymy czy pomysł się uda docelowo :D

Czytam sobie opis i tak się zastanawiam nad jednym, w końcu to jest tam Agroturystyka plus woda, a może @Elvis, @ArekH, @stas1, @Kotwic, @jakub_wr i @mav3rick oraz @Ostap (tylu Was z głowy pamiętam) oraz inni którzy mają ochotę..... spojrzeć na te kwatery tam i zapytać o rezerwację pod Rybomanię? 

Przy dobrych wiatrach jeśli nie byłoby lodu, można byłoby przetestować nowy sprzęt :P

A może ktoś chętny na feeder lub spinna w niedzielę, ( @Zbyszek, @Łekoń Pasiasty, @Pendra, @Kubik, @Bartek Czarnecki) ? :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, Kubik napisał:

@Grendziu razem z @Bartek Czarneckisnujemy jakies niecne plany wstepnie myslelismy o Czarnym na spina.

Też o tym myślałem, nawet o zakończeniu sezonu na łodzi, ale tam na jesieni zbyt dużo porażek doznałem i już sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, Kubik napisał:

@Grendziu z rybami tak jest raz biora raz nie. Jak nie pojedziesz to sie nie dowiesz. 

No ba, jak mogę to zawsze w weekend jadę :icon_arrow1:

Ostatnio na tą wodę co w tytule @RS jeździ i mi się chwali, że 70cm szczupaki łowi bez zająknięcia.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Elvis napisał:

Tak, wyzywam Go specjalnie, aby zmotywować do wysiłku. Jakaś dzika woda, rzeka, nie chce. Młody chłopak, a idzie w życiu na łatwiznę, na taką wodę można jechać raz na kwartał, może jak ktoś lubi raz w miesiącu, ale nie codziennie. No ale jak lubi i jest zakochany to co zrobisz z takim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On kocha ryby i to jest najważniejsze. A to gdzie łowi to jego sprawa. Ja np. chciałbym tak sobie łowić nawet codziennie. I nie zapominaj że jest testerem sprzetu, a tego nie da się robić w wodzie bez ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...