Skocz do zawartości

Łowisko Złota Rybka - Łekno koło Wągrowca


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, Elvis napisał:

On kocha ryby i to jest najważniejsze. A to gdzie łowi to jego sprawa. Ja np. chciałbym tak sobie łowić nawet codziennie. I nie zapominaj że jest testerem sprzetu, a tego nie da się robić w wodzie bez ryb.

Tak wiem, robię to bo go lubię, ma sporo ryb nad Czarnym, można i tu i tu, a że wody wymagające są to już co innego, w Warcie wpuszczają milion ryb, niech kozaczy Synek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhhh Ty marudo :P Łowię tam nie dlatego, że idę na łatwiznę. Sam wiesz jak wygląda u mnie sytuacja z rybami, pływaliśmy, coś tam się złowiło... no ale żeby połowić to na serio trzeba jeździć i szukać ryb. Jakie są alternatywny dla tego łowiska u mnie? Prawie żadne... inne wody są daleko, a średnio chce mi się jechać godzine-dwie w jedną stronę nad jakąś wodę, szczególnie teraz jak dni są krótkie. Tak się mówi, że komercja, że to i tamto... ale ryby są znacznie cwańsze niż by się mogło wydawać. Duża presja na małej wodzie odbija się na rybach, są leniwe i cwane - do byle czego nie polecą. Kilka razy już tam byłem, łowiłem sam, łowiłem z innymi. Co mogę powiedzieć... no nie chce się chwalić, ale koledzy po kiju nie złowili nic,a ja miałem na koncie zawsze kilka ryb. Jak z drapieżnikami? Sporo szczupaków 60-80cm, ale też na byle co nie biorą... ja już mam na nie patent. Co do białorybu nie wiem, nigdy nie łowiłem. Dopiero feedery mam w planach, znając mnie to dopiero na wiosnę będę je miał. Z tego co wiem to dużo średnich karpi, są leszcze, liny, karasie. Osobiście widziałem jak kilka karpi wyjechało. Na wypady ja jestem zawsze chętny i to bez znaczenia gdzie, ale jak już wspominałem pt-niedz mam szkołę i nie da sie tego przeskoczyć, jeżdzę w tygodniu :) Dzikie wody jak najbardziej taak, rzeki niechętnie - jestem zbyt leniwy żeby łazić po krzaczastym brzegu :P 

Edytowane przez RS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, Bartek Czarnecki napisał:

A ktoś oprócz @Kubik chętny nad Czarne? Chętnie dałbym "ostatnią szansę" naszemu kochanemu jeziorku w tym sezonie :mauvaisepeche:

Tak, pod warunkiem że Łowisko Złota Rybka zamarznie, ale wtedy z łodzi ten ostatni raz :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę fajnych rybek tam złowiłem, póki co nic powyżej metra nie siadło, ale wyniki nie do wyrobienia na moich wodach więc jestem zadowolony. Patenty przetestowane, ryby złowione, przynęty sprawdzone - wszystko ok. Część ryb możecie zobaczyć tutaj:

 

http://blog.wedkarski.com/przewaga-duzej-przynety/

 

W materiale poświęconym łowieniu na duże przynęty - przy okazji może kogoś przekonam do przesiadki na gumy w kalibrze leszczy, które po złowieniu przez miesiarza trafiają do siaty :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RS napisał:

Parę fajnych rybek tam złowiłem, póki co nic powyżej metra nie siadło, ale wyniki nie do wyrobienia na moich wodach więc jestem zadowolony. Patenty przetestowane, ryby złowione, przynęty sprawdzone - wszystko ok. Część ryb możecie zobaczyć tutaj:

 

http://blog.wedkarski.com/przewaga-duzej-przynety/

 

W materiale poświęconym łowieniu na duże przynęty - przy okazji może kogoś przekonam do przesiadki na gumy w kalibrze leszczy, które po złowieniu przez miesiarza trafiają do siaty :) 

@RS świetny tekst i pełna zgoda co do zwiększenia kalibru gum późną jesienią ?:39icon:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...