Skocz do zawartości

Proce wędkarskie


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze za słabo je przetestowałem. Jak chcesz odległość, to tylko zielona. 3/4 kanału jak na foto nie było teraz zimą problemem. 

IMG_20170124_110915.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :-) Mam

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Dostałem zapytanie od kolegi co do proc Guru, jak z strzelaniem kulami. Kulami niestety nie strzelałem, proce zakupiłem dod ziarna robaki i pellet. 

Ale dla zainteresowanych wykonałem fotkę, jak się prezentują wielkościowo mieszki tych proc, przy Ball Maker 40 mm. Maker, to prezent od Prezia. :D:champagne-2010:

IMG_20170206_091500.jpg

IMG_20170206_091448.jpg

Cześć. Mam pytanie dotyczące pojemniczków które są widoczne na zdjęciu obok proc ? Nadal jestem początkująca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Arku :-) dzięki za odpowiedź i że mnie nie wyśmiałeś. Bo przeczytałam że są formy do jednakowych wałków z zanęt. Przeważnie wędkuję  batem i zanęcam kukurydzą lub małą ilością zanęty. Chę w tym sezonie zacząć wędkować metodą method fedeer i poznaję jaki sprzęt jeszcze potrzebny do tej metody. A proce widać, że solidne :-) A film jest fajny i wiele więcej daje informacji praktycznych :-)

Dzięki jeszcze raz i miłego weekendu Ci życzę  Karolina

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 6.02.2017 o 10:51, ArekH napisał:

Żeby za dużo nie pisać, tak będzie łatwiej. 

 

@Karlla35 mnie to osobiście nie kupiło, wolę siłę własnych rąk i ugniatania wg własnej proporcji. Ale nie mówię, że to jest złe, bo gdyby tylko łowić na bliższych odległościach to te kule powinny dać radę. :beer1:

 

Dodam też, że przy method feeder nie używam foremek, łatwiej i szybciej ręcznie formuje mi się tak pellet, może jestem inny, ale co tam przynajmniej ryby łowię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i o to chodzi aby łowić a nie patrzeć na trendy które cały czas do nas napływają chociażby z UK. Co do ball makera to go posiadam ponieważ kupiłem z ciekawości. Powiem tyle jak wie się jak zrobić odpowiednią konsystencję to jest nawet spoko. Ale to samo można robić ręką. Kule też wyjdą o podobnej masie o ile ma sie trochę wprawy. A co do samych proc to ja upodobałem sobie drennany. Ale te guru strasznie mi się podobają.

Dnia 10.02.2017 o 13:57, Grendziu napisał:

@Karlla35 mnie to osobiście nie kupiło, wolę siłę własnych rąk i ugniatania wg własnej proporcji. Ale nie mówię, że to jest złe, bo gdyby tylko łowić na bliższych odległościach to te kule powinny dać radę. :beer1:

 

Dodam też, że przy method feeder nie używam foremek, łatwiej i szybciej ręcznie formuje mi się tak pellet, może jestem inny, ale co tam przynajmniej ryby łowię :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile przy łowieniu spławikiem nęcenie pracą mi wychodzi tak przy feederze nie mam przekonania czy to jest precyzyjne, jednak wolę spomb nawet na mniejszych odległościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nęcenie procą pod zestaw z feederem jest bardzo prostę i celne o ile zastosuje się marker na dodatkowym kiju z odmierzoną tą samą odległością na żyłcę. Ja na wodach stojących tylko tak łowię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie byłbym sobą, gdybym czegoś nie popsuł. Dziś zerwałem gumę w czerwonym Drennanie. @Bartosh mnie poratował swoją. Jaki to model kolego, bo bardzo mi przypasiła:39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...