Skocz do zawartości

Odzież wędkarska "dla Ryb" we współpracy HaftDlaCiebie.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

3. Bluza z kapturem damska - Gildan Heavy Bland 50/50 - logo przód 70zł - logo przód +tył 85zł - opcjonalnie Fishing Team na plecach
4. Bluza z kapturem męska – Gildan Heavy Bland- logo przód 65zł- logo przód +tył 80zł - opcjonalnie Fishing Team na plecach
(nie wiem czemu dla kobiet drożej, ale mi się to podoba :P )


bluza biala kangur dlaryb plecy.jpgbluza biala kangur dlaryb przod bez nick.jpgbluza biala kangur dlaryb przod.jpg
bluza czarna kangur dlaryb plecy.jpgbluza czarna kangur dlaryb przod bez nick.jpgbluza czarna kangur dlaryb przod.jpg
bluza czerwona kangur dlaryb plecy.jpgbluza czerwona kangur dlaryb przod bez nick.jpgbluza czerwona kangur dlaryb przod.jpg
bluza niebieska kangur dlaryb plecy.jpgbluza niebieska kangur dlaryb przod bez nick.jpgbluza niebieska kangur dlaryb przod.jpg
bluza zielona kangur dlaryb plecy.jpg


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości haftu, to jest zupełnie dobry i czytelny.
Ale trzeba będzie przypilnować i dobrać producenta koszulek, bo dotychczasowe płowieją bardzo szybko.
Ale to element do ustalenia pomiędzy nami a "firmą haftującą".

Można też (w ramach alternatywy) rozejrzeć się, za innym wariantem "zdobienia" odzieży, choćby nadruki gumowane. Ale to temat przy okazji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam różne koszulki bawełniane,białe,niebieskie,czarne,żółte i nie płowieją. A ten Adler niestety traci kolor.

Może coś z domieszką elastanu(lycra). Niektórzy nie tolerują elastanu. Ale wydaje mi się że są trwalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elvis napisał:

Sam haft jest super, gorzej z jakością użytych materiałów.
Również czekam na propozycje.

A może - skoro materiały nie są zbyt dobrej jakości - złożyć większe zamówienie u któregoś z dystrybutorów firm takich jak choćby 4F, czy Hi-Tec i dogadać się z tą dotychczasową firmą aby wyceniła sam nadruk? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeszcze raz podkreślę, tym razem jakościowo jest o 200% lepiej. Cezary z @HaftDlaCiebie.pl w lipcu bodajże wysłał mi z 30kg odzieży tzw próbek bez nadruku, z 40-50 pozycji wybrałem 6-7, ja chciałem koszulki np fruit of the loom, ale to co wybrałem były jakościowo lepsze, pomagała mi w tym kobieta, nie byłem sam. Całość mu odesłałem, to że to jest dopiero dzisiaj, to w większości moja wina, bo projekty miałem już dawno na e-mailu, potem chciałem koniecznie to wdrożyć do sklepu, za chwilę pewnie będą

Propozycja @Bartek Czarnecki jak najbardziej do rozważenia. Uwielbiam markę 4F, ale to wyższa szkoła jazdy :P 

@Quba w Wlkp. chodzi Gwiazdor na Wigilię to kto wie, co się stanie do tego czasu :P

Zanim projekt będzie końcowy, gotowy do sklepu to na pierwszy rzut oka mam taką propozycję, bo wydaje mi się, że nie może być zbyt duży miszmasz. 

koszulka biala dlaryb przod.jpg

1.Całkowicie zrezygnować z nick z przodu przy wszystkich opcjach, kosztem Fishing Team lub jak ktoś nie chcę to bez pod podpisu na dole,
2. Na plecach jaki kolor Fishing Team (niebieski czy zielony) :P

kamizelka czarna dlaryb plecy.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Jeszcze raz podkreślę, tym razem jakościowo jest o 200% lepiej. Cezary z @HaftDlaCiebie.pl w lipcu bodajże wysłał mi z 30kg odzieży tzw próbek bez nadruku, z 40-50 pozycji wybrałem 6-7, ja chciałem koszulki np fruit of the loom, ale to co wybrałem były jakościowo lepsze, pomagała mi w tym kobieta, nie byłem sam. Całość mu odesłałem, to że to jest dopiero dzisiaj, to w większości moja wina, bo projekty miałem już dawno na e-mailu, potem chciałem koniecznie to wdrożyć do sklepu, za chwilę pewnie będą

Propozycja @Bartek Czarnecki jak najbardziej do rozważenia. Uwielbiam markę 4F, ale to wyższa szkoła jazdy :P 

@Quba w Wlkp. chodzi Gwiazdor na Wigilię to kto wie, co się stanie do tego czasu :P

Zanim projekt będzie końcowy, gotowy do sklepu to na pierwszy rzut oka mam taką propozycję, bo wydaje mi się, że nie może być zbyt duży miszmasz. 

koszulka biala dlaryb przod.jpg

1.Całkowicie zrezygnować z nick z przodu przy wszystkich opcjach, kosztem Fishing Team lub jak ktoś nie chcę to bez pod podpisu na dole,
2. Na plecach jaki kolor Fishing Team (niebieski czy zielony) :P

kamizelka czarna dlaryb plecy.jpg
 

Skoro nick jest zielony to może "Fishing Team" niebieski? 

@Grendziu a może fajnie byłoby pomyśleć również o koszulkach polo? Tak luźno rzucam-może ktoś byłby chętny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Bartek Czarnecki napisał:

Skoro nick jest zielony to może "Fishing Team" niebieski? 

@Grendziu a może fajnie byłoby pomyśleć również o koszulkach polo? Tak luźno rzucam-może ktoś byłby chętny...

O koszulki polo zapytam , nie miałem w ręce jakby co.
Też myślałem o niebieskim są dwie barwy logo to czemu nie plus szary w śrdoku dlaRyb.p jak jest i pasi.... Ktoś coś jeszcze ma na myśli?

Uwaga ten Fishing Team co dopisuję że w cenie, mam nadzieję,  ze tak bedzie, bo tego z @HaftDlaCiebie.pl nie uzgadniałem jakby co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji kolorów to moze być fishing team zarowno w kolorze niebieskim jak i zielonym. Front koszulki czy bluzy z logiem na lewej stronie jak jest, a nick lub imię na prawej. Różnie można kombinować. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Polo fajny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, cygan786 napisał:

Co do propozycji kolorów to moze być fishing team zarowno w kolorze niebieskim jak i zielonym. Front koszulki czy bluzy z logiem na lewej stronie jak jest, a nick lub imię na prawej. Różnie można kombinować. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Polo fajny pomysł.

Nie wiem tylko, czy jakikolwiek grafik wytrzyma nasze pomysły :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...