Skocz do zawartości

Odzież wędkarska "dla Ryb" we współpracy HaftDlaCiebie.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie podoba mi się tak jak jest. Chcecie coś dopisać typu fishing team nie widzę przeszkód. Wydaje mi się że piekno tkwi w prostocie. Dobrze jest, nie ma co psuć .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Bartosh napisał:

No to dołożę :P widziałem gdzieś u członków innych teamów również imię /nick na rękawie - fajnie wygląda :D

bluza.....jpg

Ja też to widziałem, przerabialiśmy ten temat, nie da się dać haftu w ten sposób nałożyć, a i drukarnie nie podjęły swego czasu tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

bluza.....jpg

Ja też to widziałem, przerabialiśmy ten temat, nie da się dać haftu w ten sposób nałożyć, a i drukarnie nie podjęły swego czasu tematu :P

Też jestem zdania, że piękno tkwi w prostocie i absolutnie nie chodziło mi o tak wielki napis na cały rękaw... 

Bardziej o coś w tym stylu:

imie_nazw_1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, cygan786 napisał:

Ale to nie jest haft tylko nadruk.

Zgadza się :P Zobaczyłem te nazwę i nie mogłem się powstrzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne
Napis ma rękawie ok. Ale bardziej widziałby mi sie na prawej piersi.
W wątku RYBOMANIA Suwi wstawil film z zaproszeniem na rybomanie do Lublina. Tam koledzy mają polówki z imionami. Fajnie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślę, że imiona czy nicki na ramieniu czy po prawej to kwestia do uzgodnienia, mam nadzieję, że Cezary przyłączy się do rozmowy w najbliższym czasie. :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

Bardzo się cieszę, że podoba Wam się haft :-) Co do koszulek z Adlera to dobrze, że piszecie jak się zachowują po kilku praniach. Szczerze mówiąc myślałem, że ta firma używa o wiele lepszej jakości środków do barwienia. Ale jak to się mówi wszystko wychodzi w praniu :-/

W odpowiedzi na poruszone tutaj tematy:
1. Haft na odzieży 4F mogę zrobić tylko będzie trzeba ocenić grubość materiału czy nadaje się pod haft.
2. Imiona i ksywki na rękawkach (koszulki, polary) jak najbardziej zrobię w wersji do 10 cm szerokości bo tylko taką wielkość można zamocować na maszynie rękaw.

3. Dodatkowe napisy na plecach czy z przodu typu Fishing Team dla chętnym zrobię w cenie.

Generalnie ja się do waszych pomysłów dostosuję.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...