Skocz do zawartości

Sklep wędkarski przynęty-świata online


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Właśnie zakupiłem kilka przynęt na szczupaka, @mav3rick mają dość ciekawy asortyment, inny niż w pozostałych sklepach spinningowych :P

Uparłem się na gumy Bass Assassin, no ale, że było też kilka innych fajnych gum, to zamówienie poleciało ciut większe... Mój budżet tego kiedyś nie wytrzyma :P

Skusiłem się także na fluorocarbon o grubości 0,23mm - jeśli nie będzie mi pasować, to będzie sporo materiału do robienia przyponów, choćby do method feeder 
:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, RS napisał:

Na jakie konkretnie modele się zdecydowałeś? :)

Zrobię fotkę sporo tego było :P Gumy w przedziale od 10-15cm większość z czerwonym ogonkiem :P zbroję się na zawody :icon_arrow1:
A z firm to: Bass Assassin, FOX RAGE, WESTIN, ILLEX plus Fluorocarbon Seaguar InvizX 0,23mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

W zasadzie nazwy już wymieniłem wyżej. Rzutem na taśmę dzisiaj przyszła do mnie paczka, ale w 90%, że tak późno przyszedł Mikołaj to moja wina. Zamówienie zrobiłem w czwartek rano, po południu przelew, nie przewidziałem, że sklep będzie na Rybomanii w Lublinie, a że sympatyczna Pani miała 800km w jedną i drugą stronę to była jedna wielka walka z czasem czy paczka dojdzie na zawody.

W poniedziałek z mojej strony był pierwszy kontakt telefoniczny, Pani Wioleta przepraszała tłumacząc się, że była na targach i że wyślę najszybciej jak może. We wtorek bodajże wysłałem e-mial z prośbą i informacją, że do piątku muszę mieć, bo zakup jest typowo pod zawody. W środę telefon od właścicielki do mnie i info, że paczka zaraz wychodzi, i że nie ma jednej pozycji (pewnie efekt targów), więc zgodziłem się na zamianę. Za to że tyle musiałem czekać dostałem całe opakowanie gratisów. 

Ale żeby nie było, okazało się, że pomyliłem adres, wpisałem z rozpędu gminę w której mieszkałem całe życie, a wioskę gdzie aktualnie mieszkam. Znowu kontakt ze sklepem, udało się wyporstować paczkę i w końcu dziś doszła. Obsługa i kontakt ze sklepem 10/10.

Szczerze to muszę omijać sklepy online, bo jak już zacznę ładować do koszyka to masakra jakaś. Coś mi się wydaję, że silikonów mam już na cały rok 2017 (patrząc na to co mam już w skrzynkach to do 2020 :P).

1. Fluorocarbon  - i tutaj chyba pierwszy mój błąd, przeczytałem gdzieś, że jest bardziej miękki od pozostałych o jakieś 40% i ponoć bardo fajny. Bojąc się, że będzie przegrubiony wziąłem grubość 0,23 i żałuję, że nie 0,26 lub grubszy. Cudo w ręce. Miał iść pod zawody, ale zastanawiam się czy jest sens go używać mimo wszystko i nawijać na kołowrotek na 4h zawodów. Może go jednak zostawię na przypony do metohd feeder albo coś innego. @Elvis zabierz na targi wszystkie haczyki, nauczysz mnie wiązać profesjonalnie jakby co :P Jest 183m dobrego matariału do wykorzystania.



a.jpg

Pozostałe zdjęcia wg paczek jak były pakowane. 

c.jpg

Miks zieleni
d.jpg

e.jpg

Nowości FOX-a
f.jpg
Moje ulubione gumy czerwono białe, szybko je straciłem kila sezonów temu i Bass-y

Mog.jpgh.jpg
Czasami jak nie biorą to trzeba wymyślać, ciekawe czy żółty ogonek da radę :P

i.jpg
Myślę, że te poniżej zwabią sandacze, tylko gdzie ja u siebie znajdę taki ryby :P

j.jpg

Najbardziej łowne gumy wg mnie EVER, straciłem ich sporo w życiu ale ryb też mi na przynosiły :P
k.jpg
WESTIN nowość u mnie, ciekawe jak będą działać w wodzie
l.jpg
GRATISY NA OSTATNIM ZDJECIU- oj będzie się działo :)
ł.jpg
 

 

Sorry za jakość zdjęć, ale tel lelpiej spisuję się w terenie jak widać.

Ostatnio mam manie na czerwony ogonek, zauważyłem już taką zależność nawet przy połowie dorszy, że gdy drapieżnik słabo żeruję to sprowokować może go właśnie czerwono podobna końcówka. Większość firm ma te ogonki bardzo delikatne, widać że są doklejane. Kto wie może specjalnie tak robią aby więcej kupować w przyszłości :P Jeden atak pistoleta i gumka bez ogonka :221_see_no_evil:

Bójcie się w niedzielę, jadę po zwycięstwo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...