Skocz do zawartości

Wasza Top lista przynęt do Metody


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mam pewną propozycję, niech każdy przywiezie na Rybomanię wszystkie rodzaje cukierków jakie ma i zrobimy transfer wzajemny. Jeśli każdy będzie miał zbliżone przynęty, to na różnych wodach w różnym czasie spośród tych co będziemy mieli wyjdzie zwycięzca. Brawo ja :mauvaisepeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grendziu napisał:

Mam pewną propozycję, niech każdy przywiezie na Rybomanię wszystkie rodzaje cukierków jakie ma i zrobimy transfer wzajemny. Jeśli każdy będzie miał zbliżone przynęty, to na różnych wodach w różnym czasie spośród tych co będziemy mieli wyjdzie zwycięzca. Brawo ja :mauvaisepeche:

Ty weź mnie nie w......... Miałem wszystko na zlocie. Każdy jęczał że ma swoich dość jak prooponowałem, łącznie z Chytilem. Potem, robiliście sobie ze mnie zlewkę jak przypominałem temat na forum. Nie będę dźwigał plecaka do Pyrlandi. Wystarczy że będę dźwigał z powrotem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, ArekH napisał:

Miałem wszystko na zlocie. . 

Nie pamiętam :P
 Hmmm, to jak będziesz miał za ciężko zostawisz u mnie ja na koniec roku 2020, jak się przeterminują to Ci wyśle :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:
Ty weź mnie nie w......... Miałem wszystko na zlocie. Każdy jęczał że ma swoich dość jak prooponowałem, łącznie z Chytilem. Potem, robiliście sobie ze mnie zlewkę jak przypominałem temat na forum. Nie będę dźwigał plecaka do Pyrlandi. Wystarczy że będę dźwigał z powrotem. 


Weź karton po lodówce spakuj wszystko. Wyślę ci mój adres i nadaj przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, ArekH napisał:

Piłeś w tedy jeszcze. :P A że łeb masz słaby? Tak wyszło. :D  

No to był mój ostatni raz z :pepsi: faktycznie tyle się działo wszędzie, że mogę nie pamiętać :-) ja chcę znowu Zlot!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie malo doświadczonego metodysty

1Spicy sousage

2słoninka

3tuti fruti dumbels

poza konkurencja malutkie ozingi the best

Edytowane przez stas1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...