Skocz do zawartości

Wasza Top lista przynęt do Metody


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze swoim krótkim metodowym stażem powiem tak. Największe rozczarowanie to pikantna kiełbasa, połowiłem tylko raz w całym sezonie, przereklamowane no i Ringersy również nie mam na nie efektów

Największe wyniki to sonubaitsy osingi i Bund,um ananas,truskawka ochotka i orzeszek salted nut

największa niespodzianka pozytywna to Lorpionsy owocówki są mega zarówno pop up jak i tonące,

Z przykrością stwierdzam że nie złowiłem nic na kulki FB ,ale może za mało czasu im poświęciłem choć chyba to przynęty dla karpiarzy bo moje najlepsze kulki są w rozmiarze 6-7mm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, stas1 napisał:

Ale myślę że to nr 1,balansik ananas

DSC01193.JPG

No właśnie nie mam, a dziś rzuciło mi się to w innym wątku i bym chciał na jutro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Lorpio,małą czerwona kuleczkę pink lemoniada nabij na igłę i czekaj,to jest w każdym sklepie

Malutkie zielono żółte pinapple są również godne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, stas1 napisał:

Ja ze swoim krótkim metodowym stażem powiem tak,Największe rozczarowanie to pkantna kiełbasa,połowiłem tylko raz w całym sezonie,przereklamowane

 

Ileż to już godzin straciłem z tym cudem - jedna ryba, a mam i co do tego dip i nic...

Trójkę którą bym wymienił (nie umiem wg kolejności, bo nic nie dało dużej przewagi) to:
1. Ringers - pomarańcza kulka zbalansowana - dumbbells już mniej.
2. Drennan  Tutti Frutti - pomarńczowy...
3. Tłusty łosoś i kawior Pop - Up - Tandem Baits - i też pomarńczowy jest....

Czyżby kolor miał większe znaczenie niż zapach? Artur Rodak (dziś oglądałem film) także o tym jakby wspominał o.O

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor i kontrast jak dla mnie początkującego jest najważniejszy,po wielu testach i podglądaniu lepszych czy wspólnych treningach moje wcześniejsze mniemanie że trzeba miec dużo zmieniło sie diametralnie,jak na razie zostaje przy sonu i lorpio,ale też zmieniło sie podejście do zestawów z 10 przeszedłem na 16 i 14,wielka różnica

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, stas1 napisał:

podejście do zestawów z 10 przeszedłem na 16 i 14,wielka różnica

Chodzi o haczyki czy co :P Rozwiń myśl proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozmiar haków,istotna sprawa,więcej brań i to nie tylko moje obserwacje i zdanie

Jaki film Artura oglądałeś

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, są to jednak przynęty w jakiś sposób selektywne. Np. na białe, nieraz drobnica potrafi zamęczyć. Jak do tej pory u mnie, tak jak i u Stacha. Pikantna, totalna klapa. Jedna ryba na rzece i to spięta. Dumbelsy Drennana. Nawet nad Odrą potrafiły dać rybę. Tak żółte jak i czerwone. Na moim stawie również na efekty z nimi nie narzekałem. Kulki truskawka i Ananas MS Range. Pięknie mi łowiły na komercji. Wiosną kryl od Sonu dawał Karpiki. Co do przynęt FB. Miewałem na nie ryby. Ale za mało testów by się wypowiadać. Ale raczej to przynęta Komercyjna, przynajmniej kulki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...