Skocz do zawartości

Wasza Top lista przynęt do Metody


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, stas1 napisał:

Polecam obejrzeć ,fajnie Grendziu trzymam kciuki ,nie zapomnij o 16 i kulkach 6mm

 

z TEGO CO WIEM ten kolega łowi za granicą ... Nie chcę nikomu nic ujmować  , ale ostatnio widziałem foty mojego kolegi , który łowi na angielskich wodach a prawdę mówiąc Wielkie wiedzy nie ma  \"Szczena opada" Liny 2kg ,,, Leszcze 3,4kg .... Wody Angielskie są całkiem inne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiiem ,ale podstawy sa podobne,od zawsze kolor żółty dla przykładu był dobry na leszcze i karpie,ciasta robiło sie z czosnkiem wanilia i różnymi zapachami do ciast,ale kto to teraz stosuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pikantna na rzece to porażka, a na komercji to zauważyłem, że zależy od dnia. W jeden tłuką karpie jeden za drugim, a później przez tydzień może nic nie wziąść. Ba, może być, że 3h tylko pikantna łowi, a później do końca łowienia cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, stas1 napisał:

ale kto to teraz stosuje

Uwierz mi, że pewnie około 80% wędkujących lub więcej. Nie ograniczajmy się do osób na FB, forach i wpisach, rzeczywistość jest zupełnie inna niż to o czym sobie piszemy  od tej nad samą wodą :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego zacząć.

Byłem na długim weekendzie w domu i jakoś nie było czasu na ryby choć nigdzie nie wychodziłem i nic szczególnego nie robiłem. Postanowiłem że zrobię porządek ze sprzętem, zanętami i przynętami. Same zanęty i pellety nie zajęły mi zbyt dużo czasu, choć trochę przy nich posiedzialem. Kilka mieszanek zawodniczych, dodatki, zanęty federowe, spławikowe itd.

Najgorzej było z przynętami. Dwa dni leżały w domu porozkładane pudełka i pojemniki. Reklamówka przynęt i jeszcze trochę. Całe dwa dni były przekładane z pudełka do pudełka tak by zoptymalizować ilość i wybrać te naj ...I co? I nic! Zasmrodziłem cały dom halibutem, krillem, czosnkiem i Bóg wie czym jeszcze.

Na koniec zabrałem wszystko do reklamówki i postanowiłem że muszę najpierw kupić jakieś specjalne pudełka i pojemniki na te cuda.

Jednak mam już jakiś pogląd i tak:

Kolejność jest przypadkowa.

Ringers

Ringers

Ringers

.

.

.

.

.

Carrum krill

Drennan dumbels ananas i tutti frutti 8, 10 i f1

Sonu Soft pellet krill 6 i 8

Carp Zoom pellet 8 i 12 mm krwisty halibut

Lorpio truskawka i guma balonowa

 

Pikantna nigdzie mi się jeszcze nie sprawdziła,

 ale mam i będę próbował, bo kto wie gdzie i kiedy będzie potrzebna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...