Skocz do zawartości

Wasza Top lista przynęt do Metody


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
11 minut temu, stas1 napisał:

Plany na przyszły rok

zawody okręgowe na Oderce z ramienia Pzw

kilka zawodów komercyjnych

więcej rzeki jak czasu starczy

złapać misiaczka powyżej 10

Stasiu tutaj Miałeś podać to przynęty wg Ciebie do method feeder kolego.:222_hear_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, ArekH napisał:

Wybacz mu Darek. Staruszek zapomniał co miał napisać zanim otworzył wątek. :P

Brawo Ty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, stas1 napisał:

Pierwszą trójkę a nawet więcej podałem

DSC01635.JPG

Dlaczego ja takich cudów nie mam? Proszę o namiary w linku :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wróciłem właśnie z piwnicy i to co widzę w mojej szafce to już ludzkie pojęcie przechodzi. Najchętniej wciepał bym to wszystko do pieca i wrócił do korzeni, ale chyba teraz już się nie da. Mam propozycję. Może spróbujmy wspólnymi siłami, jest nas tu nie wielu, ustalić jakieś maxymalnie top10. Przynęt methodowo-feederowych co mają szansę lub już się sprawdziły i na wodzie związkowej i na komercji. Taka totalna selekcja. Nie mam tu na myśli przynęt naturalnych. Nie wiem jak wy, ale ja muszę się ratować przed tym szaleństwem. >:(  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, ArekH napisał:

Wróciłem właśnie z piwnicy i to co widzę w mojej szafce to już ludzkie pojęcie przechodzi. Najchętniej wciepał bym to wszystko do pieca i wrócił do korzeni, ale chyba teraz już się nie da. 

A mnie się podoba ta opcja, szczerze, to szału w tym roku jeszcze nie zrobiłem na pellety i inne temu podobne, jak sobie pomyślę, że wszystkie wędki zrobiłem pod metodę, to sam sobie się dziwie. Nie chodzi o wygodę, ale chyba uległem metodzie na metodę, co mnie się za bardzo nie podoba. Może jutro nad wodą zmienię dwie wędki na klasyka i potrenuję raz tak i raz tak....:icon_arrow1:

Jedyne co przemawia za "cukierakami" to to że się nie psują i możesz jechać nad wodę kiedy chcesz :champagne-2010:

W tym roku łowiłem non stop, co rzut zmiana i co? Kilka brań, a najlepiej brały na truskawkę szczupaki przedstawioną u Stacha na zdjęciu w środku po prawej stronie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...