Skocz do zawartości

Wykrojnik wędkarski do chleba tostowego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie mam z chęcią kupie coś ciekawego, może być zamiennik.
@Ostap nie wiem czy dobrze pamiętam, ale "coś ciężkiego" gdzieś widziałem z regulacją szerokości... Jakbyś podesłał link :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie porywa mnie wyszukiwanie takich nowinek jak wykrojniki do chleba tostowego, bo nie używam takich przynęt.
Ale jednak sam pomysł, by "dziurkacz" uczynić, do innych surowców wpadł mi pod wpływem twojego wpisu Grendziu.

Może to dlatego, że lubuję się w łowieniu batem, a tam takich przynęt nie potrzeba. Ale z drugiej strony, czasem zarzucam (choć wygląda to tak, jakbym wyrzucał) drugą wędkę, łowiąc w opcji "gruntowej". Zgrabnie wycięty kawałek sera lub padlinki sklepowej, może być ciekawą alternatywą dla kulkowanej oferty zagranicznej.

Zimą poszukam surowców do wykonania "dziurkacza" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile mm jest optymalnie najmniej i najwięcej, tak aby nabić na włos?

Wg. mnie najmniejszy kawalek to taki który po nabiciu będzie się trzymał włosa, a najwiekszy .... Cała kromka albo dwie i stoper z wykałaczki.
A tak na poważnie wydaje mi się że rozmiary od 4 do 10 mm są wystarczające bo można kilka szt nabić, a w wodzie sporo puchnie. Na włosie czy na haku. Mi takie wystarczą. Oby czas był na testowanie tego wszystkiego.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 10.12.2016 o 12:43, cygan786 napisał:

Za takie wykrojniki Trapera zapłaciłem ok 33 PLN. Nie jest to co prawda GURU czy Preston ale jak na moje potrzeby wystarczy.

 

e0f00c5e4ec7971f3d60f977bc0d.jpg.adb8a8a5e391973a4559c964db674a2e.jpg

Znalazłem tańszy i obcy KORUM za 30zł :P

http://sklepdrapieznik.pl/sklep/pozostale-akcesoria-do-method-feeder/12193-wycinak-korum-bait-punch-set.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Grendziu napisał:

Tylko niby do mięsa lub ciasta jest, pytanie czy do chleba da radę? Myślę, że tak, choć teraz nie do końca podoba mi się to ugięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...