Skocz do zawartości

FUNDACJA "DLA RYB" i FANIMANI - pochwal się co kupiłeś


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę o tym już poczytałam i znalazłam kilka "swoich" sklepów


Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka



No to teraz tylko użyć swoich kart a kobiety mają w tym wprawę ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dostałem zlecenie właśnie poszukać Blender kielichowy 800W na prezent - i szukam i szukam. Najbliżej mi do tego, ale cholercia nie znam się na tym za bardzo....

http://www.electro.pl/miksery-stojace/mikser-zelmer-sb1000-zsb1400b-czarny-inox,id-15567

Sam jestem ciekaw, czy system się tam nie wiesza, do 9 dni ma być przelew na koncie niby. Zawsze to jakieś wsparcie jest :icon_arrow1:Rozważę każdą podpowiedź jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właśnie poszedł Blender w neonet.pl :P


neonet.png
Na zdjęciu widać, że wcześniej ktoś już Nas tam wsparł przez weekend co widać na zdjęciu :champagne-2010:, ale kto co i jak, nie wiem, mogę jedynie dawać oficjalnie raport, bo raz na kwartał są przelewy.

LINK DO SKLEPÓW:

https://fanimani.pl/sklepy/?beneficiary_id=3706

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Całość działa, paczki jeszcze nie dostałem, ale informacja o tym, że konto zostało zasilone prowizją już tak :)

nr4.png


Co z nowości odkryłem.

Można zamówienie zrobić online i za chwilę odebrać osobiście w wybranym punkcie, wtedy też zasilamy konto fundacji. Właśnie jestem na etapie testów na przykładzie szczoteczki do zębów dla syna :P

 Wystarczy zaznaczyć wcześniej sklep, potem wybrać produkt (myślę, że tak się też da zrobić nawet będąc w samym sklepie i to jest hicior, ale pewnie trzeba szybko umieć obsługiwać smartfona przy tym pewnie)

 

nr 1.pngnr2.png

I na samym końcu udać się z nr paczki do wybranego punktu.

nr 3.png

No to czekamy czy się uda, wychodzi na to, że praktycznie robiąc zakupy w wybranych ponad 800 punktach branżowych prawie zawsze możemy wspierać Fundację "dla Ryb" - warto się wysilić, bo to zawsze "5gr" na szczytny cel :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ok udało się, czyli tak jak wyżej napisane zostało, zamówienie z domu, odebrano kilka godzin później, paczka odłożona czekała i została naliczona prowizja 0,90g.

fani.png

Czyli analogicznie, jeśli będę w markecie xxx i będę chciał coś kupić, mogę jeśli mi się chcę dodać do koszyka najpierw ze smatrfonu wybrany sklep i Fundacja otrzyma wsparacie :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...