Skocz do zawartości

Żółty ser na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś kupiłem trochę gadżetów z premedytacją aby móc testować w nowym sezonie żółty ser. Na który dotąd nigdy nie łowiłem.

wykrojnik.jpg

Wykrojnik ma służyć nie tylko do chleba, ale też do sera właśnie.

lava.jpgpellets.jpg
Lava  i pellet to miks sera z czosnkiem, chcę sprawdzić na wodach co będzie bardziej skuteczne, śmierdzący wygięty żółty ser, który w Polsce głównie w upały i na rzekach był stosowany od dziesięcioleci na leszcze, jazie, klenie i brzany. Spisywał się on bardzo dobrze, gdy wszystkie przynęty zawodziły, nawet robacto. Czy też gotowiec w formie pelletu i dopalacza, bądź co bądź z dodatkowym ekstra zapachem czosnku.


Wiele się nacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 21.12.2016 o 22:50, Grendziu napisał:

Dziś kupiłem trochę gadżetów z premedytacją aby móc testować w nowym sezonie żółty ser. Na który dotąd nigdy nie łowiłem.

wykrojnik.jpg

Wykrojnik ma służyć nie tylko do chleba, ale też do sera właśnie.

lava.jpgpellets.jpg
Lava  i pellet to miks sera z czosnkiem, chcę sprawdzić na wodach co będzie bardziej skuteczne, śmierdzący wygięty żółty ser, który w Polsce głównie w upały i na rzekach był stosowany od dziesięcioleci na leszcze, jazie, klenie i brzany. Spisywał się on bardzo dobrze, gdy wszystkie przynęty zawodziły, nawet robacto. Czy też gotowiec w formie pelletu i dopalacza, bądź co bądź z dodatkowym ekstra zapachem czosnku.


Wiele się nacz

I Jak ten pelecik Ci się sprawdził ...Mam fajną brzanową miejscówkę ... Tylko mam tych kulek  , ze ...:/ Połowa w kosz :D .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, KaZuYa napisał:

I Jak ten pelecik Ci się sprawdził ...Mam fajną brzanową miejscówkę ... Tylko mam tych kulek  , ze ...:/ Połowa w kosz :D .

No niestety nad rzekę nie dojechałem, a w Nienawiszczu bez brań na ten śmierduch:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio testowałem spożywczy żółty ser na zaporówce. Brania zaczynały się dużo wcześniej jak na białaska grubaska. Kilka leszczyków na niego się skusiło. Podsumowujac popełniłem kilka błędów. Po pierwsze primo za duże kawałki na włosie, po drugie primo za długi włos,po trzecie primo za miekki ser. Nastepnym razem postaram się wyeliminować niedociagniecia i zobaczymy jaki bedzie efekt. Nadmienie po krótce ze zastosowanie miał do klasyka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...