Skocz do zawartości

Mazurskie zawody karpiowe wiosną SUWI - "dla Ryb"


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • suwi

    30

  • Grendziu

    11

  • Dominik

    7

  • Ostap

    4

I  na początku kwietnia będzie nocowanie pod namiotem? 

Jest już info kto będzie? Jakaś lista? Ile wpisowe i czy można przyjechać na Elvisa (czyli rowerem :) )?

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikt się nie zapowiedział wiem tylko , ze nikt z Pyrlandii nie przyjedzie :( Wpisowe 100 w tym łowienie i jakaś przekąska na ciepło typu kiełbaska karkówka Jeśli będę miał czas tu zrobię jeszcze kapuchę albo flaki czy żurek . Reszta kasy będzie co do złotówki przekazana na symboliczne nagrody . Namioty i mamy 1 przyczepę kempingową do dyspozycji pod altaną będzie grill zrobię ściany z plandeki więc będzie się gdzie ogrzać :) Wiem , że przeciętny Polak jest nieprzyzwyczajony do spędzania zimnych nocy w polu dlatego będę jeszcze myślał nad poprawieniem waszego komfortu :) 

JEŚLI SĄ JUŻ CHĘTNI MOŻECIE SIĘ PISAĆ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi namiot nie przeszkadza. Mam zarówno własny namiot, jak i ciepły śpiwór. 

Kwestia logistyki z mojej strony, bo jeśli bym miał przybyć, to połączyłbym to z wycieczką rowerową. Mam jednak rower przygotowany na duży bagaż, więc to jest ok. Kwestia wędek, ale też do ogarnięcia. 

Pytanie ile osób ma być? Czy ktoś będzie z lokalnych? Jak z regulaminem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dominik napisał:

Pytanie ile osób ma być? Czy ktoś będzie z lokalnych? Jak z regulaminem? 

Regulamin jest na głównej stronie :)

Ilość osób to mój największy problem bo woda jest bardzo mała jak na zawody więc 15 osób to max co tam wejdzie liczę na to , że to zawody koleżeńskie atmosfera będzie luźna i nikt nikomu nie będzie się podrzucał ani robił pretensji .

Musze skontaktować się z Kotwicem zabrać go tam i pomyśleć nad rozstawieniem stanowisk co 2 głowy to nie jedna :) 

LOKALNI CZYLI CHODZI CI O GIŻYCKO CZY WARMIŃSKO MAZURSKIE A MOŻE FORUMOWICZÓW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem regulamin. Czy można się spóźnic o kilka godzin, bo mi rower z roboty na PKP trochę późno odjeżdża?

Czy jest limit alkoholowy i czy mogę się z Kotwicem pokłócić w ważnych wędkarsko sprawach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już czytałeś regulamin to wiesz że każdy odpowiada za siebie jednak jeśli komuś odbije i będzie sie awanturował osobiście usunę delikwenta :) w Sytuacjach drastycznych pomogą koledzy mundurowi :P Opóźnienie jest dopuszczalne moj kolega będzie dopiero 7 w nocy albo 8 rano Jesli będzie problem z dotarciem w piątek dajcie znać i można się dogadać , że zawody będą 8 / 9 kwietnia kto przyjedzie 7 bedzie miał trening no i będzie można mocniej zabalować a 8 rano wystartujemy z zawodami WSZYSTKO DA SIĘ ZROBIĆ TYLKO MUSZĘ WIEDZIEC WCZEŚNIEJ I DEMOKRATYCZNIE SIĘ DOGADAMY BO NAJWAŻNIEJSZA DOBRA ZABAWA :D

Ps. nie strasz mi @Kotwic bo rozmyśli się z sędziowania :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...