Skocz do zawartości

ABC spławika


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12/28/2016 o 20:21, jakub_wr napisał:

Heh Grendziu wywołujesz mnie do tablicy ale ja...  hmmm..  chciałbym zgłosić nieprzygotowanie :) A tak serio to ja jestem leszcz w pewnym sensie,  bo o ile coś tam wystrugam i kolegom po kiju się podoba tak wędkarsko za autorytet mnie nie bierzcie.  

Fajnie że taki temat zaczynasz bo czasem mam wrażenie że uprawiam metodę dla dinozaurów,  wszędzie tylko feeder i metoda.  

Tak jak wspominałem nie chcę się doktoryzować ale skoro pytasz o spławiki na lina to w mojej ocenie każdy który ma długą antenę i możliwie najcieńszą. Ryba jest ostrożna pobiera przynętę delikatnie i po kilka razy,  często brania są wystawiane dlatego długa antena jest wskazana.  

Moje typy poniżej, nie są to moje prace ale o takich spławikach mówię.  

20161228_201731.png

images.jpg

FB_IMG_1480939733678.jpg

FB_IMG_1480703933967.jpg

Muszę zaoponować,nie kto inny ale sam Kuba mnie namówił na metodę haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A gdyby to tak wszystko rzucić i wrócić do spławika. Od razu mówię, że nie interesują mnie uklejki małe płotki. Płoć zaczyna się u mnie liczyć jako 500g+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dariusz Grenda napisał:

A gdyby to tak wszystko rzucić i wrócić do spławika. Od razu mówię, że nie interesują mnie uklejki małe płotki. Płoć zaczyna się u mnie liczyć jako 500g+

chyba łatwiej złowić karpia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dariusz Grenda napisał:

A gdyby to tak wszystko rzucić i wrócić do spławika. Od razu mówię, że nie interesują mnie uklejki małe płotki. Płoć zaczyna się u mnie liczyć jako 500g+

Ja nie rzucam, ale ostro w tym roku promuje spławik. Ile gratów mniej do targania.?

Rownie intensywnie rozglądam sie za łowiskami na których mógł bym łowić na przeplywanke ?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic piękniejszego w wedkarstwie dla mnie niż łowienie zima na bałałajkę ,a przez większość roku na bolonkę  ,albo spacerując sobie brzegiem rzeki tylko z wedką na trotting,najlepiej jeszcze na przynęty znalezione nad wodą,typu larwa chruścika np... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ale temat odkopałeś Darku. Przypomniało mi to powyższe spławiki na lina ( i nie tylko ) a dzisiaj właśnie przy podobnych trochę siedziałem. 

A co do Twoich dylematów wrócić czy nie, we wszystkm ttrzeba umiaru. Ja mimo że spławiki kocham to i feederkiem pomacham. Czasem po prostu chce się iść nad wannę i wyjąć kilka kilo karpia czy jesiotra. Ale dzień później już ciągnie nad rzeczke gdzie można spotkać jazie klenie świnki... Już nie mogę się doczekać. 

20180218_231348.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...