Skocz do zawartości

Team TROTKA - sklep wędkarski z Warszawy - sponsor "Fundacji dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@MrProper pytałeś o szybko złączkę w innym wątku, to dostałem na jesieni od Sklepu Wędkarskiego Trotka na testy, na zdjęciu po lewej stronie na dole złączki FALCON, myślę, że na targach będzie spora prezentacja tej firmy :icon_arrow1:

falcon.jpg.df2e1bf96c42a51deccb5ca85504a11a.jpg


Przy okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować oficjalnie Kamilowi, właścicielowi sklepu wędkarskiego Trotka w Warszawie za wsparcie Fundacji, są z Nami prawie rok, wspierają Fundację zarówno finansowo jak i czynnie.

Dzięki uprzejmości tej właśnie firmy, trochę na spontanie zadebiutujemy na targach Rybomania w Poznaniu.

@Kubik z @Bydziu dla Fundacji  "dla Ryb" przygotowują coś takiego, będzie się działo :icon_arrow1:

bydziu.jpg.187949721ac94bdb26b44afdc0e79549.jpg

Kupując w Trotce wspieracie także Fundację "dla Ryb" :icon_arrow1:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, MrProper napisał:

Właśnie miałem wszcząć awanturę @Grendziu że nie dostałem info jakie to konekty :D;):P 

Gości miałem, próbuję jakieś plakaty ogarnąć Panie na konkursy i jakieś tam, cierpliwości proszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Gości miałem, próbuję jakieś plakaty ogarnąć Panie na konkursy i jakieś tam, cierpliwości proszę :P

To zobacz po godzinach jaki Ja niespotykanie spokojny człowiek jestem :) zero reakcji :D:P  Czekałem Cierpliwie :)

 

 

 

 

 

gdyby nie moja skleroza :D:P;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...