Jump to content

Guidelines

Regulamin portalu dlaRyb.pl

Portal dlaRyb.pl został stworzony z myślą promowania etycznego wędkarstwa, propagowania ochrony środowiska naturalnego na łowiskach w Polsce.

I. Postanowienia ogólne.

1. Każda aktywność na portalu dlaRyb.pl po dokonaniu rejestracji oznacza, że użytkownik rozumie i akceptuję warunki regulaminu.
2. Każdy zalogowany z użytkowników ma prawo do swobodnej dyskusji na forum.
3. Każdy użytkownik ma prawo do prowadzenia bloga o tematyce wędkarskiej oraz do opisywania swojego innego hobby.
4. Społeczność dlaRyb.pl może stworzyć własną galerię ze zdjęciami, wybrane z nich będą stanowić galerię główną zatwierdzoną przez adminstrację.
5. Użytkownicy portalu dlaRyb.pl mogą napisać artykuł na tematy związane z wodą, rybami, wędkarstwem - artykuł taki zostanie opublikowany w portalu dlaRyb.pl po wcześniejszym uzgodnieniu z administracją portalu. 

W związku z powyższym: Przestrzegaj praw autorskich – nie kopiuj bez zgody właściciela. Administracja ma prawo promować wybrane wpisy, blogi, zdjęcia, artykuły w social media ( w tym fanpage, twitter) - połączone z portalem dlaRyb.pl

II.  Aktywność użytkowników na forum i wpisy na blogach:

1. Każdy wpis użytkownika winien być wpisany w odpowiedniej kategorii. Użytkownik powinien przestrzegać zasad ortografii i interpunkcji.
2. Administracja może wykorzystać treść post forumowicza, czy blogera do publikacji wątku i przeniesienia go do innego działu dlaRyb.pl.
3.  Administracja zastrzega sobie prawo do zmian w tytule wątku, zmiany i modyfikowania treści, przeniesienia postów do innych wątków oraz usuwania wiadomości jeśli  uzna je, że są niezgodne z regulaminem.

III. Zabrania się:

1. Zakaz umieszczania zdjęć i treści powszechnie uznanych za obraźliwe, treści faszystowskich, brutalnej przemocy, pornografii, politycznych itp. 
2. Zakaz obrażania innych użytkowników. Moderator i administrator mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakikolwiek sposób innych użytkowników. 
3. Moderator i administrator mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakikolwiek sposób osoby i organizacje reprezentowane formalnie na forum (organizacje, producenci, dystrybutorzy itp.), a także bezpodstawnie naraża na szwank ich dobre imię oraz prowadzoną działalność.
4. Posty niezgodne z tematyką danego forum będą przenoszone do odpowiadających tematyce, lub kasowane. 
5. Zakaz reklamy (oraz linkowania) w wypowiedziach, profilach i podpisach serwisów oraz witryn handlowych (w tym także serwisów aukcyjnych) bez zezwolenia administratora, w szczególności nie związanych z tematyką poruszaną w portalu dlaRyb.pl
6. Zakaz zamieszczania w podpisie więcej niż pięciu linijek tekstu, i banerów graficznych. 
7. Zakaz rejestrowania się pod nickiem, który zawiera w sobie adres internetowy. 

IV. Postanowienia końcowe:

1. Użytkownik publikuję treści na forum, blogu w galerii tylko i wyłącznie na swoją odpowiedzialność.
2. Administracja w tym Moderatorzy zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
3. Administrator ma wszelkie prawa na forum (kasowania i zamykania tematów, postów, blokowania i banowania userów itp.)
4. Administrator ma prawo usunąć daną osobę, nałożyć terminową blokadę  bez podania przyczyn.
5. Administratorzy, moderatorzy i właściciele portalu nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników portalu dlaRyb.pl.

Promujemy  wszystko to co uważamy za "DOBRE", nie unikamy trudnych, kontrowersyjnych tematów, w dyskusjach zaleca się nie atakować osobiście innych użytkowników.

×
×
  • Create New...