Jump to content
 • Drogi Użytkowniku

  Najwyższym dobrem dla nas są ludzie – nasi klienci i partnerzy. Wszelkie działania jakie są przez nas wykonywane chcemy by służyły Tobie i były robione zgodnie z obowiązującym prawem. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

  Jakie dane wykorzystujemy?

  Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc utworzyć konto w naszym portalu koniecznym jest byś udostępnił nam twoje dane jakimi są adres e-mail oraz adres IP twojego urządzenia.

  Administrator Danych Osobowych

  Twoje dane przekazywane są nam i to my będziemy ich Administratorem, to znaczy:

  FUNDACJA "DLA RYB"

  BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO

  Cel, w jakim przetwarzane są Twoje dane

  Przetwarzamy Twoje dane w celu umożliwienia Ci korzystania z pełnej funkcjonalności spersonalizowanego konta użytkownika naszego forum. Wysyłane do Ciebie informacje będą mogły być oparte o twoją wcześniejsza aktywność na naszej stronie byś nie musiał przeglądać informacji, które potencjalnie w ogóle Cie nie interesują.

  Przekazywanie danych

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację dlaRyb.pl i  tylko my będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie. 
  Mowa o podwykonawcach naszych usług informatycznych oraz agencjach marketingowych, które zajmują się dla nas wysyłka e-maili. Musimy również twoje dane udostępnić podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania (gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną).

   

  Podstawa prawna

  Przetwarzanie Twoich danych osobowych musi być oparte na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązującymi przepisami. Chcąc świadczyć Ci usługi, podstawa prawną jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (w tym umowa kupna-sprzedaży, wykonania usługi). Przetwarzanie danych w celach marketingowych (np. newsletter) bądź dostosowania jak najlepszej oferty skierowanej do Ciebie według zainteresowań (profilowanie) odbywać się będzie jedynie za Twoją dobrowolną zgodą.
  Prawo do zapomnienia

  Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać twoich danych bez twojej zgody albo po jej ustaniu, przy czym nie chcemy Ci ograniczać dostępu do treści, które Ci przesyłamy i ograniczać czasowo twojej zgody na obsługę konta użytkownika dlatego twojej dane będą wykorzystywane aż do odwołania twojej zgody.

  Prawo do wycofania zgody

  Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszej organizacji, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również  usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

×
×
 • Create New...