Skocz do zawartości

:: Przerwa techniczna


kleszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie miałem przez jakiś czas dostępu do forum przez tt. Różne zabiegi i bez rezultatu. A korzystam tylko przez tt. Teraz jest ok. Na bieżąco dostaje info o nowych postach, mogę pisać i wstawiać zdjęcia.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2022 o 12:38, Grendziu napisał:

Ja nie mogę z chrom dodawać fotek 

I to jest podstawa zgłoszeń. Gratki dla kolegów z TT. Mi ten system nie leżał, stąd zgłaszałem problem. Poza domem sporadycznie korzystam z internetu , a w domu z laptopa. Żeby nie było, nie tylko mnie to nurtuje. Wiem że @Grendziu robi co się da. Temat teraz leży po stronie @kleszcz Trudno odzyskać jakieś dane. Czekamy na odezwę Adama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, ArekH napisał:

I to jest podstawa zgłoszeń. Gratki dla kolegów z TT. Mi ten system nie leżał, stąd zgłaszałem problem. Poza domem sporadycznie korzystam z internetu , a w domu z laptopa. Żeby nie było, nie tylko mnie to nurtuje. Wiem że @Grendziu robi co się da. Temat teraz leży po stronie @kleszcz Trudno odzyskać jakieś dane. Czekamy na odezwę Adama. 

Adam się odezwał, wygenerował co trzeba, ale nadal mamy problem z logowaniem, na razie nie wiem, jak dalej rozwiązać problem, bo ja nie daję rady zalogować się na admina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Adam się odezwał, wygenerował co trzeba, ale nadal mamy problem z logowaniem, na razie nie wiem, jak dalej rozwiązać problem, bo ja nie daję rady zalogować się na admina...

Ja loguję się przez konto Google. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Ja loguję się przez konto Google. 

Chodzi o dojście do panelu, ani ja ani Adam nie możemy, choć ja niby w jakiś inny sposób mogę, tylko nie wiem jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Forum od tej pory będzie miało nadzór Admina zewnętrznego, będziemy za wszystko regulować faktura VAT, cieszę się, że "za chwilę" wszystko wróci do normy.

Adamowi @kleszcz na tą chwilę chciałbym bardzo mocno podziękować, prze kilka lat poświęcił sporo czasu aby się tutaj nic nie posypało ???

Zapraszam na Nienawiszcz i tam proponuje do upadłego ???

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...