Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zwijam się powoli... To będzie długie składanie sprzętu w nocy. Przyłożyłem się jak nas Czarnym, dwie zanęty, tam stosuję 3 trzy... I co najważniejsze, wygrała tania cena w podajnikach, sypka zanęta bez nazwy method odpowiednio zdipowana, podawana w odpowiedniej ilości i zapachu. Jest moc, są przemyślenia, a wniosku takowe, że jeśli tylko to możliwe, to zawsze eksperymentuje, dzięki temu ciągle uczymy się nowości. W podajnikach nie było grane pelletu. Tylko na haczykach.

 

IMG_20170625_022731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czas na bloga czy główna ze szczegòłami strategii? Uwaga, mogę czasami złamać kilka kultowych wersji, które nam się podaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to spojrzeć w ten sposób, to ostatnio złowiłem w 4h więcej linòw niz taki Pan na wyspach prze cały sezon łowi... A do tego u nas nie jest wanna hektarowa z rybami:221_see_no_evil: [mention=4]elvis[/mention] a te 100kg to na rybce rodzimej leszcz i płotka tak?

Tak. Te rybki to głównie leszcze. Dla przypomnienia to było 61 leszczy 23 karpie 1 amur i 3 karasie.
Szczegóły tu:
https://dlaryb.pl/blogs/entry/99-nowy-rekord-100-kg-ryb-w-ci%C4%85gu-jednego-dnia/
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 25.06.2017 o 11:30, elvis napisał:


Tak. Te rybki to głównie leszcze. Dla przypomnienia to było 61 leszczy 23 karpie 1 amur i 3 karasie.
Szczegóły tu:
https://dlaryb.pl/blogs/entry/99-nowy-rekord-100-kg-ryb-w-ci%C4%85gu-jednego-dnia/

Nie liczy się, bo na polskiej wodzie stosowałeś angielską metodę:221_see_no_evil: Tak nie wolno.

A na poważnie, zacny wynik kolego, gdzie mi do Ciebie, co zawodnik to zawodnik:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dostałem cynka o próbach kłusowniczych, jestem na wodą i nie widzę leśnych k..... Szczerze, dorwę was prędzej czy później i..   okradajac mnie tam nad wodą, będę was traktować jakbyście weszli jako złodzieje do mojego domu!!! 

Usiadłem też przed chwilą z wędkami, na razie drugi... Tylko liny. Nie będzie relacji live, bo mam słaby tel...

IMG_20170627_162548.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...