Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

300 kg :39icon:
Okoliczni mieszkańcy dziękują za tą informację.
A tak przez sekundę poważnie: pilnuj, bo złodzieje są wszędzie.
Myślę że Grendziu o to zadbał

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, MacAir napisał:

Piękne sztuki. Niech się mają i chowają.

 

 

Dziękuję za pomoc i polecenie dobrego kontaktu:champagne-2010:

 

IMG_20190409_221144_333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były małe zawirowania z terminem, ale tak to już z rybami jest. Ja już takie stresy mam za sobą, po zeszłorocznej akcji z linami. Bardzo dobrze wstrzeliliscie się z pogodą. 

Zwracaj uwagę czy przypadkiem jakieś butelki po wodzie nie pływają, lub też nadwyraz starsi ludzie z wózkami dziecięcymi się nie przechadzają ?... zreszta, wiesz jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, MacAir napisał:

Były małe zawirowania z terminem, ale tak to już z rybami jest. Ja już takie stresy mam za sobą, po zeszłorocznej akcji z linami. Bardzo dobrze wstrzeliliscie się z pogodą. 

Zwracaj uwagę czy przypadkiem jakieś butelki po wodzie nie pływają, lub też nadwyraz starsi ludzie z wózkami dziecięcymi się nie przechadzają ?... zreszta, wiesz jak jest. 

Pogoda faktycznie była idealna pod zarybienia. Woda jak i powietrze na tym samy niemalże poziomie. Wieczorem z @Marcelbyliśmy na obchodzi, na razie 100% najprawdopodobniej przeżyło:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, cygan786 napisał:

Pięknie, kierowniku, pięknie. emoji106.png

Nie inaczej.

Jak by się jeszcze udało skutecznie wprowadzić i utrzymać karasia pospolitego byłaby "bajeczka". :D

Proszę tylko nie przesadzać z karpiami.

Łowisk z fajnym linem, karasiem i dajmy na to leszczem nie ma tak wiele, karpiowych nie brakuje.

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Łowisko z przewagą mega leszczy, płoci i linów, karasi pospolitych to by było coś.

Karp, amur tylko jako bonus, o który trzeba się trochę postarać.

 

Edytowane przez booohal
Błąd.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym leszczem byłbym ostrożny, bo znając jego płodność w wodzie musi być spora populacja drapieżników w celu regulacji jego ilości, a jak wiemy gospodarz wszystkie szczupaki już wyciągnął w kwietniu :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...