Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Semi napisał:

@Grendziu a coś Ty temu linowi zrobił że tak się świeci.:D

Poczekaj, jak już się dorwał do tych cudów fluo z MM, to za miesiąc cały staw Nienawiszcz będzie się świecił. :icon_arrow1:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

No właśnie, a majówka za pasem, a forymowcze czemu nie ba rybach u nas? 

Bo ktoś znów wymyślił defiladę na 3 maja i Semi nie wie gdzie łapy włożyć. Psycha mi już siada od tego kieratu.>:( Coraz bardziej mnie nosi żeby iść na emeryturę już i zająć się czymś innym, bez idiotyzmów, nielogicznych decyzji i zapieprzania świątek piątek i niedzielę, o pracy z debilami nie wspomnę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Splot napisał:

Takie dni kiedy tylkp kierowcy MPK pracują emoji1787.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Dodał bym jeszcze Kolejarzy, Energetyków, Służbę zdrowia, Policjantów, Wojsko, Górników, Wopr, Gopr, Meteorologów i innych tych, którzy biorą wypłatę za to, by Inni mogli spokojnie majówkę spędzić. :champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎29‎.‎04‎.‎2019 o 18:42, Semi napisał:
Bo ktoś znów wymyślił defiladę na 3 maja i Semi nie wie gdzie łapy włożyć. Psycha mi już siada od tego kieratu. Coraz bardziej mnie nosi żeby iść na emeryturę już i zająć się czymś innym, bez idiotyzmów, nielogicznych decyzji i zapieprzania świątek piątek i niedzielę, o pracy z debilami nie wspomnę.

Bo jakieś łby uważają, że całe wojsko jest od defilad i salutowania politykom. Oni mają wzwód jak wojsko przed nimi tupie.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...