Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś woda mimo minusowej aury żyła, były spławy większych ryb, to najważniejsze. Echo wieczorem pokazywało 90plus cm rybki. Urosły od zarybień? :221_see_no_evil:

Widziałem dwa razy jak okonie goniły. Jest moc. A na kukurydzę haczą się dziś płotki +20cm:icon_arrow1:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2017 o 19:59, Grendziu napisał:

:icon_arrow1:

weekend bardzo chętnie bym tam spędził mimo odległości jednak żona i synuś mi to uniemożliwiają jak już pisałem byłoby zajęcie i nocleg dla nich to bym przyjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 23.04.2017 o 11:06, suwi napisał:

weekend bardzo chętnie bym tam spędził mimo odległości jednak żona i synuś mi to uniemożliwiają jak już pisałem byłoby zajęcie i nocleg dla nich to bym przyjechał

Suwi jest Agroturystyka około jednego km od łowiska:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Za zimno było, woda potrzebuję słońca, aby rybki ożywić :icon_arrow1:w weekend łowiły nielegalnie 4 osoby, przykre, ale prawdziwe. Szukam ochotników do Straży Fundacji, będziemy działać>:(:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2017 o 13:31, Grendziu napisał:

Za zimno było, woda potrzebuję słońca, aby rybki ożywić :icon_arrow1:w weekend łowiły nielegalnie 4 osoby, przykre, ale prawdziwe. Szukam ochotników do Straży Fundacji, będziemy działać>:(:champagne-2010:

rybki z rury walą świetnie ..... hm... może opiły się łychą co mieliście ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 10:52, Ostap napisał:

Wydaje mi się, że gdy tylko opuszczanie łowisko legalnie jest na nim łowione. Musiałbyś być tam 24h bez snu aby to upilnować.

Masz rację .

Grendziu wstaw jakiś film z pokazaniem tego szczerego pola...

Z fotek co dałeś to pustynia nic tam w koło niema....

Z wyjadaczami będziecie mieć kłopot na takim zadupiu - z życia wiem że będą was obserwować i jak tylko odjedziecie - to do roboty ruszą...

Płot psy - brama - monitoring - a w nocy oświetlenie... a i tak kradną dalej - polska realia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mamy swoje pomysły na to aby to upilnować, za każdym razem coś tam więcej w głowie się szerzy. Wszędzie kradną niestety, nie poddamy się będziemy walczyć :icon_arrow1:Nie będę pisał na publicznym co będziemy robić i jak działać.
Rozmawiam z osobami co mają łowiska i to jest maskra jakaś, nawet niektóre osoby legalnie wykupujące zezwolenia....
Będziemy działać:pecheur0: @suwi ja już Ci pisałem, zmień jednostkę na Biedrusko, będziesz miał żabi skok B|

Nie robię filmów - to mój błąd wiem, może kiedyś się w końcu przełamie. Zamówiłem kolegę z dronem, może kiedyś podjedzie do mnie, kto wie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...