Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Grendziu napisał:

A to nie są jacyś bracia?

Hehe, mogliby być :P Polara wzięłam 3 lata temu ze schroniska w Toruniu, znaleźli go błąkającego się po Chełmży jak dobrze pamiętam... no i wet ocenił, że urodził się w 2012 roku. Więcej nie wiem :P może jak znasz historię Zeusa i masz go od szczeniaka to coś by się mogło wyjaśnić :D to by były jaja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, nikamo napisał:

Hehe, mogliby być :P Polara wzięłam 3 lata temu ze schroniska w Toruniu, znaleźli go błąkającego się po Chełmży jak dobrze pamiętam... no i wet ocenił, że urodził się w 2012 roku. Więcej nie wiem :P może jak znasz historię Zeusa i masz go od szczeniaka to coś by się mogło wyjaśnić :D to by były jaja :D 

Ja go kupiłem 2 lata temu za Bydgoszczą. Hmmm, kto wie. Podobni są bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

A ja byłem pewny że to znajda. :(

No tak, znajda na olx... Siedziałem całą noc i siedziałem, szukałem żywego psa pod Harrego, bo weterynarz powiedział, że dzięki temu kilka lat będzie żył dłużej, no i w sumie żyje jak na Beagla długo i ma się bardzo dobrze.

Spojrzałem w oczy i cyk i rano od razu jechaliśmy. Okazało się, że Zeus jest już zarezerwowany (szczeniak z niebieskim okiem) więc jechaliśmy po niemal identycznego białasa jaki ma @nikamo - nawet nosy mają identyczne... Ale tam szczeniak z niebieskim okiem podszedł do Agi, wzięła go na rękę, osikał ją i nie było zmiłuj, nie oddała już go... Miał być Czesio, a jest Zeus :P
Lokalizacja dokładniejsza to Koronowo - okolice, niedaleko Zalewu Koronowskiego.....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Zeus ma dopiero dwa lata? Od szczeniaka go masz :) Ja podejrzewam, że Polar jako słodki szczeniak był prezentem, a potem pokazał rogi i już tylko myśleli, jak się go pozbyć... i pewnie wywieźli gdzieś gdzie nie znał terenu, żeby nie mógł wrócić. Ale za to mam super psa i najwidoczniej on czekał na mnie, a ja na niego :P  EDIT: Polar nie miał takiego różowego nosa od początku, oglądałam ostatnio foty sprzed 3 lat, to miał ciemniejszy :D 

71091682_10157677894276543_5841362192091

Edytowane przez nikamo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Usiadłem sobie tak na chwilę. Bardziej po to aby być na powietrzu, a może coś przez przypadek się coś złapi?

received_184211642678328.jpeg

received_188373389067545.jpeg

received_184261102678797.jpeg

received_188094035780378.jpeg

received_497530027859250.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...