Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Da się. Nie sciemniaj. Wystarczy podkreślić zdanie. 

Ja.... nie mam siły się wykłócać o pierdę, ok da się, szczególnie jak masz ręce mokre na rybach itd itp i piszesz na szybko z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał:

Ja.... nie mam siły się wykłócać o pierdę, ok da się, szczególnie jak masz ręce mokre na rybach itd itp i piszesz na szybko z tel.

Biedny. Prawie Mi cię szkoda. Zrób to w tedy, jak będziesz miał suche rączęta i czas. Nie mi, a kolegom zycie utrudniasz. Ja, jedynie z lapka korzystam. Baw się i zbieraj siły! :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tapa Talk nie widać tylu zdjęć, a jedynie fragment posta. Tak więc sorki, ale ja nie widzę problemu. Nie korzystam z komputera ani przeglądarki w telefonie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tapa Talk nie widać tylu zdjęć, a jedynie fragment posta. Tak więc sorki, ale ja nie widzę problemu. Nie korzystam z komputera ani przeglądarki w telefonie.

[mention=858]Semi[/mention] przykro mi stary. Wymyślasz sobie.  Sorki, wytnę co się da, jak mi się zechce. :champagne-2010:

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=858]Semi[/mention] przykro mi stary. Wymyślasz sobie.  Sorki, wytnę co się da, jak mi się zechce. :champagne-2010: 
 
Z tym brakiem problemu to był żart oczywiście. Jednak w Tapa Talk jest tak jak napisałem. Widać tylko fragment cytatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, elvis napisał:
10 godzin temu, ArekH napisał:
[mention=858]Semi[/mention] przykro mi stary. Wymyślasz sobie. emoji6.png Sorki, wytnę co się da, jak mi się zechce. :champagne-2010: 
 

Z tym brakiem problemu to był żart oczywiście. Jednak w Tapa Talk jest tak jak napisałem. Widać tylko fragment cytatu.

Ten nasz Ziomek z "nad odrzańskiej" wody jakiś taki sztywniak się zrobił po tej Rybomanii ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...