Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij je dokarmiać

? I że niby TY najgrubszy swymi glinianymi łapami, które wszystko potrafią spie..lić go złowiłeś?

To dlaczego go nie prezentujesz na fotkach...???!!!

????

Edytowane przez Hotpoint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Hotpoint napisał:

To dlaczego go nie prezentujesz na fotkach...???!!!

A widziałeś, abym kiedy robił sobie selfie z rybami, może z kilka razy się zdarzyło. 

Po pierwsze nie lubię, po drugie, po 7 operacjach ręki i tony metalu w niej, między innymi nie mam rotacji w dłoni i nie jestem wstanie wygiąć odpowiednio ręki do prezentacji ryb. Od całą tajemnica. 

7 godzin temu, Semi napisał:

A chudy biedaczysko.

Może ma tą samą dietę co ja???

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Hotpoint napisał:

Najgrubszy fajne fotki z zarybień, ale napisz 2 zdania o tym 107 cm.

Wziął na kotleta przy samej łódce, niemalże wertykalnie na okóło 1,5m na starego casta, zaciąłem, trochę walki i był w podbieraku. 

Na ryby dałem się namówić Michałowi, bo kręgosłup wysiadł, więc gościnnie pływałem z nim. 

Ryby żerowały z rana bardzo dobrze, aż szkoda ze na wodzie byliśmy od 10tej dopiero, potem siadło. 

Fajnie, że szczupaki zaczynają reagować na kotlety, to może oznaczać, że populacja mikro płotki się zmniejszyła dzięki okoniom. 

Generalnie dwa błędy to brak miary, wydaje mi się po fotce, że mógł mieć 110cm, no ale cóż, niech ma 107cm, po drugie ryba powinna być zabrana, wyglądała na starą lub chorą, szkoda, że nie była zlowiona np w środę lub czwartek, bo @Kotwicbył w pobliżu i byśmy zrobili jej sekcje zwłok, czytaj badania naukowe w ramach celów statutowych Fundacji dla Ryb. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Uwaga. W niedzielę 18 lipca od godziny 6tej do 12tej na łowisku No Kill w Nienawiszczu zostaną rozegrane zawody feederowe organizowane przez sklep wędkarski Leszcz w Rogoźnie. Łączna w tym czasie będzie wyłączonych około 12 stanowisk 2 osobowych. Prosimy w tym czasie nie zajmować ponumerowanych stanowisk. Reszta łowiska czynna. Za utrudnienia przepraszamy.
Zarząd Fundacji dla Ryb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...