Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, Ostap napisał:

Podoba mi się co napisałeś. Czyżbyś nabrał ogłady? emoji14.png

Tylko spin.
 

Pisałem o zlocie, tam zawsze można było wiele... A brak poszanowania regulaminu na codzien niezmiennie mnie wq...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

Pisałem o zlocie, tam zawsze można było wiele... A brak poszanowania regulaminu na codzien niezmiennie mnie wq...

Dlatego też nie chciał bym nikogo wq... i szukałem regulaminu ? siądę tak daleko jak sie da  a czego oczy nie widzą DUPKI nie boli ?

PS. Proszę o ostatnia radę metoda czy na karpiowo  ??? Bo nie wiem jaki sprzęt organizować  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, suwi napisał:

Dlatego też nie chciał bym nikogo wq... i szukałem regulaminu ? siądę tak daleko jak sie da  a czego oczy nie widzą DUPKI nie boli ?

PS. Proszę o ostatnia radę metoda czy na karpiowo  ??? Bo nie wiem jaki sprzęt organizować  

Regulamin nie obowiązuje na zlocie, czyli np. Ostap robi wywózki i nęci grubiej, pływamy trochę na spaline etc.

Sam zadecyduj, jak będziesz chciał ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też nie chciał bym nikogo wq... i szukałem regulaminu siądę tak daleko jak sie da  a czego oczy nie widzą DUPKI nie boli
PS. Proszę o ostatnia radę metoda czy na karpiowo  ??? Bo nie wiem jaki sprzęt organizować  
Methoda na karpiówkach. Karpiówki z centralką robią robotę. Możesz chodzić i się integrować. Weź do tego pickera Browninga i nic ci z wędek więcej nie potrzeba. Resztę miejsca zostaw na jedzenie, bo jak cię znam to będziesz głodny...
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie to trzeba by przyczepę ale haka nie mam ?

Myślę jak to zrobić Bo jedziemy na wakacje i z nad morza prosto do Pionek  , co  miejsce w samochodzie blokuje mi na maxa . Sprzętu nie zabiorę  bo sie nie zmieści . Moja żona jak się pakuje to zawsze pod sufit ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
48 minut temu, suwi napisał:

Jedzenie to trzeba by przyczepę ale haka nie mam ?

Myślę jak to zrobić Bo jedziemy na wakacje i z nad morza prosto do Pionek  , co  miejsce w samochodzie blokuje mi na maxa . Sprzętu nie zabiorę  bo sie nie zmieści . Moja żona jak się pakuje to zawsze pod sufit ? 

Znajdzie się jakiś kij, czy moje karpiówki do metody, których nie używam ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Znajdzie się jakiś kij, czy moje karpiówki do metody, których nie używam ???

Dzięki nie będę jechał na,,Krzycha " chyba, że masz coś fajnego w dobrej cenie to moze przy okazji kupię Raczej mnie na nie nie stać ale kto wie może w lotto wygram ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grendziu napisał:

Tak, że czym prościej tym lepiej :P

I to jest to. Powiem Tobie że coraz bardziej mnie drażnią te dziesiątki sprzętu w moim garażu i komórkach. Uzależnił się człowiek od tego barachła. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...