Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 godziny temu, christhof70 napisał(a):

na lina zmień taktykę

Podpowiadałem trochę przez SMS, japoniec to nie ryba, jak karp. Szykuje się aby odwiedzić @Tench_fan nad wodą ale są teraz takie burze, że nie idzie wyjść z domu💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, mav3rick napisał(a):

Pytanie techniczne, jest możliwość by jakaś pizzeria itp dowiozła jakieś jedzenie nad wodę?

Skoki lub Rogoźno tak, jest sklep w Nienawiszczu tam są hotdogi jakieś zapiekanki, i coś na zimno do kupienia na ognisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana miejsca niewiele wniosła.

Wczorajsze popołudniowe burze i nawałnice poczyniły szkód w mym "obozowisku" oraz skutecznie uniemożliwiły, zniechęciły do dalszego wędkowania.

Będąc niepewny pogody postanowiłem zweryfikować plany i skrócić wyjazd. Składać się w deszczu to średnia przyjemność, zwłaszcza, że jest z tym zachodu. Czyszczenie, układanie, pakowanie według systemu w samochodzie.

Także nocka przespana i rano droga powrotna do Gorzowa. Dotarłem bez przygód i bezpiecznie.

 

Kilka słów podsumowania.

Z perspektywy kilku lat zjazdów, oraz 3 mojego pobytu wakacyjnego, to najsłabsza linowa zasiadka.

Tylko 2 sztuki to kiepsko bardzo.

Karasi brak, podobno brały, ale na wiosnę. Jesiotry, średnie karpie też nie zameldowały się na zestawie.

W nocy łowiono dużo większych karpi, a także jakieś amury z tego co zasłyszałem na łowisku.

Dominował mały karpik, kulki czy pellety 12mm, a większych nie miałem, nie stanowiły dla nich problemu.

Zresztą nie stanowiły też problemu dla krąpi, które zapinały się za pysk, choć jak zawsze "kapotniki" też się pojawiały.

Rezygnacja z większego udziału zanęty, na rzecz mikropelletu, ograniczyła ilość brań drobnicy w postaci płotek czy krąpi.

Na zjazd chyba muszę sięgnąć po ciężkiego rzecznego feedera i może kupić jakieś duże kulki i dużą methodę by dobrać się do większych ryb.

Tradycyjne przyłowy w postaci szczupaków, czy też okoni.

Sandacz to frajda, nie udało się trafić "złotego karasia" jak w ubiegłym roku, ale pojawił się za to leszcz.

Zatem nowy gatunek na mym rozkładzie z Nienawiszcza.

Co brakuje? Wciąż amura. Chyba tylko "na grubo" pozwoli mi tam złowić tą rybę.

Do zobaczenia na zjeździe.😁👍

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, christhof70 napisał(a):

karasi ne bedzie. za około 2 tygodnie bedu brali na grubo. że też Dar nie poinformował. przecie tak jest co roku. na lina zmień taktykę, a nie miejsce

Panie szanowny a może byś uchylił rąbka tajemnicy, czemu to tak, a nie inaczej?

Mimo szacunku dla "Dareckiego" : "kilka lat temu, 30 metr, zapach banan" to takie porady raczej niewiele wniosą.

Co było, a nie jest ... 😉

Nie wierzę w magiczne zanęty czy zapachy.

Jednak posłuchałbym co masz do powiedzenia @christhof70 ,bo mądrego to warto posłuchać. 👍

A, że znasz się na rzeczy to nikogo nie trzeba przekonywać.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Tench_fan napisał(a):

Panie szanowny a może byś uchylił rąbka tajemnicy, czemu to tak, a nie inaczej?

Mimo szacunku dla "Dareckiego" : "kilka lat temu, 30 metr, zapach banan" to takie porady raczej niewiele wniosą.

Co było, a nie jest ... 😉

Nie wierzę w magiczne zanęty czy zapachy.

Jednak posłuchałbym co masz do powiedzenia @christhof70 ,bo mądrego to warto posłuchać. 👍

A, że znasz się na rzeczy to nikogo nie trzeba przekonywać.

Bez banana na liny powiadasz 🤔🤪🤪🤪 to masz jak masz 😉😉😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tench_fan napisał(a):

Panie szanowny a może byś uchylił rąbka tajemnicy, czemu to tak, a nie inaczej?

Mimo szacunku dla "Dareckiego" : "kilka lat temu, 30 metr, zapach banan" to takie porady raczej niewiele wniosą.

Co było, a nie jest ... 😉

Nie wierzę w magiczne zanęty czy zapachy.

Jednak posłuchałbym co masz do powiedzenia @christhof70 ,bo mądrego to warto posłuchać. 👍

A, że znasz się na rzeczy to nikogo nie trzeba przekonywać.

Nie mam jak, bom w robocie. Do kiedy tam jesteś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, christhof70 napisał(a):

Nie mam jak, bom w robocie. Do kiedy tam jesteś? 

Dzisiaj wróciłem, ale dobra rada się chyba " nie przeterminuje" 😉

Jak znajdziesz czas to napisz jak podszedłbyś do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...