Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Sesję zakończyłem po 20tej. Brania zmienne, głòwnie psocila się płotka, no i w końcu było widać jak drapieżniki szaleją na wodzie. Miałem dwa odjazdy jedna spinka, druga ryba poszła w krzaki niestety. @Kubik jutro łowimy? Ja zmieniam miejscówkę chyba... Ryby brały zarówno na metodę jak i na klasyka. Najwięcej brań było na kukurydzę z puszki.:icon_arrow1:

IMG_20170515_185026.jpg

IMG_20170515_184238.jpg

IMG_20170515_173918.jpg

IMG_20170515_173915.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Startujemy, ponownie bez robali, nowa miejsòwka,nece delikatnie kukurydza z puszki i pelletami 8mm z procy.

IMG_20170516_134314.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, cygan786 napisał:

Zdjęcia rybkom byś jakieś zrobił.

Nie bieroooo na metodę.... To co mam zrobić. Jedno branie było... Płotka się trze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jest i on. Cały dzień nic, przy trzcinach wziął, chwilę wcześniej wymieszałem pellet z zanetą sypką Extru Fish Top Secret. Robert złowił także, przy mnie rybę... Płotka, bo płotka ale zawsze cuuuuuuś:icon_arrow1:

IMG_20170516_210555.jpg

IMG_20170516_202007.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grendziu napisał:
Jest i on. Cały dzień nic, przy trzcinach wziął, chwilę wcześniej wymieszałem pellet z zanetą sypką Extru Fish Top Secret. Robert złowił także, przy mnie rybę... Płotka, bo płotka ale zawsze cuuuuuuś:icon_arrow1:
IMG_20170516_210555.jpg.dcae59225d913f13ffc07bef1df895fe.jpg
IMG_20170516_202007.jpg.bff22785e7cf742e4677342f0ddb4a1c.jpg


Dzięki za miłe popołudnie nad wodą Kubik i Grendziu

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wytrzymałem z metodą, przerobiłem wędki na tradycyjny koszyk i miałem więcej brań, jedną łowiłem na metodę, jedną po "swojemu". Pellet do metody czarny Lorpio i FB ACTIVE. Na zwykły koszyk poszło znowu EXTRU FISH, bez gliny z "puszką z kukurydzy", czułem się jakbym się cofnął o 10 lat łowienia. Pojechałem głównie podrasować zestawy....
No i tak je podrasowałem, że miałem 4 spinki - jedna z naprawdę dużą rybą i jeden karaś ponad 1kg. Okazuję się, że u nas ryby lubią żółte. "Puszka z kukurydzy", raz dałem żółtego Ringersa i też był odjazd. Czasami mam pociągnięcia na Drennan Tutti Frutti - reszta "dumbli" nie działa na nie jak na razie, a tym bardzie ciasteczkowe kolory. Jedna rybka, ale cieszy ilość brań..... Czym później tym lepiej, a wschodni wiatr był przecież....:icon_arrow1:

karoch.jpg.8e33839f4c123f8bdefded12fc6b0fb9.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Nie wytrzymałem z metodą, przerobiłem wędki na tradycyjny koszyk i miałem więcej brań, jedną łowiłem na metodę, jedną po "swojemu". Pellet do metody czarny Lorpio i FB ACTIVE. Na zwykły koszyk poszło znowu EXTRU FISH, bez gliny z puszką z kukurydz, czułem się jakbym się cofnął o 10 lat łowienia. Pojechałem głównie podrasować zestawy....
No i tak je podrasowałem, że miałem 4 spinki - jedna z naprawdę dużą rybą i jeden karaś ponad 1kg. Okazuję się, że u nas ryby lubią żółte. Puszka z kukurydzy, raz dałem żółtego Ringersa i też był odjazd. Czasami mam pociągnięcia na Drennan Tutti Frutti - reszta dumbli nie działa na nie jak na razie, a tym bardzie ciasteczkowe kolory. Jedna rybka, ale cieszy ilość brań..... Czym później tym lepiej, a wschodni wiatr był przecież....:icon_arrow1:

karoch.jpg.8e33839f4c123f8bdefded12fc6b0fb9.jpg

Proszę o cierpliwosć i naukę. Co to jest Puszka z kukurydzy? Ten termin dwukrotnie w poście występuje. O.o:icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...