Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie skończcie łowić te szkraby na feederkach i zabierzcie się w końcu za o co tam pływa tak naprawdę :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Dnia 1.06.2017 o 20:08, Marcin Długosz napisał:

Mam i jego w kolekcji9f96965c9e50b51d91f280bf245e1ed7.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Na co się skusił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 18.06.2017 o 10:03, fredy1 napisał:

Panowie skończcie łowić te szkraby na feederkach i zabierzcie się w końcu za o co tam pływa tak naprawdę :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Na co się skusił ?

Szczerze, to moje ulubione rybki z sandaczami, nie mam nic przeciwko aby brały non stop. Liny pobierały innym na rosówki i na dumble. Czyli ładnie żerują :)

Próbowałem chyba 7 raz w życiu rozstawić karpiówki, po niecałej dobie zrezygnowałem, nie kupuję mnie to... Muszę mieć drgającą szczytówke i tyle.

W niedzielę od 11tej się pakowałem do 14:30 - nie zmieściłem się w auto i przyczepkę z łódką, jeśli kiedykolwiek jeszcze raz w życiu przejdzie mi przez głowę, aby w wolnych dniach rozkładać spinny, feedery, karpiówkę, wodować łódkę to niech ktoś mnie zdzieli obuchem.... Maskracja, a wieczorem z @Kubik jeszcze sprzątaliśmy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W życiu tyle linów nie zlowiłem i dawno tak długo nie dochodziłem do siebie po weekendzie.
Spotkania z @Grendziu są wysoce niebezpieczne. Pomijając całkowite wypłukanie witamin z organizmu to jeszcze opaliłem się na klasyczna czerwona koszulkę.
Niemniej jednak jeden z lepszych wypadów, woda wspaniała, świetnie zorganizowana i zadbana przez @Kubik i @Grendziu. Ma ona ogromny potencjał, ale również wiele do zrobienia.
Ogromne ukłony w ich stronę za wytrwałość i wykonywanie świetnej roboty.
Byłem, zobaczyłem, połowiłem i wiem że warto inwestować w tą wodę.

I moje jedyne zdjęcia ;)
6aeb83a569fdff55b8076df3697b2dc2.jpgdabb49610692223ec4dca09a3136e8f1.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nasze zacny kolega, ze wsparcia IT, odreagował sobie na rybkach, na naszej wspólnej wodzie. :lapeche:
Bardzo się cieszę, że wyprawa była udana i towarzysko i łowiecko.
Miło, że to co wspólnie robimy daje tyle frajdy i efekty widać. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...