Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 28.11.2017 o 17:01, ArekH napisał:

No K...... toż masz rzut beretem. :o Ja bym co dzień po pracy siedział. A tak, nie mam gdzie łowić, bliżej domu. 

No to jestem :beer-chugger:

IMG_20171202_105342.jpg

IMG_20171202_105325.jpg

IMG_20171202_104905.jpg

IMG_20171202_104858.jpg

IMG_20171202_104824.jpg

IMG_20171202_103706.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
59 minut temu, jazzriba napisał:

@Grendziu jak wyniki?

Zderzteowalem po 1,5 do syna, jak się zbierałem to były nawet spławy, co jest dziwne, bo już tydzień temu wodą na echo miała 5,2 stopnia. No i zamiast mieszać swoje wynalazki to poszedłem w gotowce? 

Areczku te swoje italice do podpierania nie porównuj proszę do ideału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wygięcie tej twojej wędki, Grędziąłku Mój drogi, jest ideałem. To dla Mnie i mojej wiedzy, czas umierać. Niestety. :P Większa ryba, wozić ciebie będzie jak chce. Nie widzę w nim mocy, zatrzymania jej przed przeszkodą. Zaznaczam że teoretyzuję. Wolno Mi. :D Do ręki takich klusek nie biorę, bo nie zrozumiem jednego, czemu wędka parabolic ma szansę być ideałem? Chyba że chodzi o to, co się da, przerobić na łuk. I to kiepski. Bo nawet Łuki są progres. :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wszystko w tym kiju jest perfekcyjne. Ryby wyciąga bez problemu do10kg, pięknie pracuje, idealnie zbalansowana. Nie ma na świecie następcy, nawet Daiwa nie umie zrobić lepszego kija. Kontroli to ja nie mam w Shimano, bo to jest pełen parabolik, ale jesiotra metrowego za grzbiet wyciągnąłem. W Poznaniu chciałbym kupić Daiwa CF z pomarańczową tulejką ijakis kijek do dalekich rzutów, pewnie też Daiwa, choć ostatnio bardzo podchodzą mi kije Shimano.... To co @Marcel kupiłem na szczupaki i okonie to poezja? A feederki też są zacne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Darku, ja miałem kilka wędek Daiwa. Nie kochają Mojej ręki, podobnie jak Spher. Nie umiałem mieć tego błysku w oku co Daniel i Stachu. Każdy z nas jest inny i innej wędki potrzebuje. Ja nie szukam kija który walczy za Mnie. To Ja, walczę kijem. Kij, musi kopać w jakimś sensie mój nadgarstek, musi zmuszać do popuszczenia zestawu a nie jego hamowania. Niestety, tak odbieram Semi i Paraboliki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No dokładnie, ja lubię Rude Mulatki:beer1: Zawsze byłem inny,co zrobić. Mam Prestona, pod metodę jakby skrojony,no nie leży mi i tyle. Uwielbiam pełne paraboliki i tyle, a nadgarstki także bolą :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...