Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cisza. Zaraz tel padnie, ale się nie poddaje ? szkoda, że nie mam pinki, bo bym sprawdził na picker czy chociażby plotka chciałby się psocić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ArekH napisał:

A co ten @Grendziu tam może złowić. Przecież On nawet nie wie, z której strony robaka się nakłada. :icon_arrow1:

Mówisz ? No chyba oglądał filmy L ?

Ja tam zapamiętałem, że od strony...podogonia :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator
17 minut temu, suwi napisał:

Witam tworzycie regulamin a ja chciał by zapytać jakie macie tam rybki Jeśli jest karp amur i jesiotr to jakiej wielkości 

Łukasz pisaliśmy o tym wielokrotnie na głównej stronie.

Ale dla przypomnienia podam:
Z inwentarzem przejeliśmy liny, karpie, szczupaki, płocie zarybiane ponad 10 lat temu. Nie znamy ich populacji, bo nie wiadomo jaka był skala kłusownictwa. A powtarzać opowieści nie lubię. Ponoć padały karpie pod 18kg.

W tamtym roku złowiono 11, 13, ja osobiście 8kg, inni też 8kg. Amura 5kg, szczupaka metrowego, mój rekord to 85cm.

Jest sporo ryb, które nie złowiliśmy ani razu. Jesiotrów pływa 120 sztuk, chyba że ktoś skonsumował, zarybialiśmy 3kg - 1kg. Karpie z zarybień wiosenynnych były łowione w październiku powyżej 3kg.
Złowiony został okoń 40cm.... itd itp..]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ryb jest sporo i nie mało takich przy których strach zostawić mi feeedera bez wolnego biegu / rozkręconego  hamulca i odejść do ogniska na kiełbaskę :-)FFeederowo woda niesamowita, a na karpiowanie czysto i bicie rekordu życiowego może być ciężko , ale nie powiedziane że nie uda się :-) byli ludzie na karpiach co mówili żeby się zdrzemnąć chociaż chwilę w nocy to zakładali kulki 20+ albo bałwanki bo te wielkie karasie spać nie dawały :-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do okoni i szczupaków to do teraz je przeklinam :-p przez te zębacze głównie musiałem dokupywać w zeszłym roku podajnikow chyba z 10 tak im smakowały:-p i nie jednego udało się na brzeg wytargac. Okonki te 40cm też gustowały w kulkach o smaku ochotki :-) ryby ogólnie dzikie i silne . Inaczej jak na innych wodach czystko komercyjnych gdzie poklute 50 razy same płyną do Ciebie ... To tyle chyba odemnie. Mam nadzieję że w marcu będzie ciepło bo mam miesiac wolnego to pojeżdżę i przechytrze kilka rybek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...