Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 godzin temu, Tench_fan napisał:

Kryją piękne ryby brunatne wody Nienawiszcza !

Kusisz Darku, kusisz :P

Wpadasz i łowisz.  W czym problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Testuje po raz nty kije do dalekich rzutów  i ciągle coś nie gra. Dziś wykryłem, że z przyponow bardzo często spada dumbel. Chyba wrócę do starego sprawdzonego sposobu i będę lampił się na drgajace szczytowki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Dziś wykryłem, że z przyponow bardzo często spada dumbel.

Możesz rozwinąć? Pierwsze słyszę. Zdarza Mi się, ale to marginalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje po raz nty kije do dalekich rzutów  i ciągle coś nie gra. Dziś wykryłem, że z przyponow bardzo często spada dumbel. Chyba wrócę do starego sprawdzonego sposobu i będę lampił się na drgajace szczytowki 
Może gdybyś schował przynętę do środka?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, ArekH napisał:

Możesz rozwinąć? Pierwsze słyszę. Zdarza Mi się, ale to marginalne. 

 

11 minut temu, Splot napisał:

Może gdybyś schował przynętę do środka?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Robię i tak i tak.  Przy rzutach na 80-120m przeciążenia są maksymalne. Mały błąd i zlatuję wszytko. Fakt jest że dziś były gotowe przypony z Mikadko, a te gotowce jakoś mi nie leżą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać byś błędów szukał w przyponach. Wędkuję często w nurcie na Dumble, tak na gumkach jak i na Pushstops. Raczej nie zaliczam strat przynęt, chyba że po agresywnych braniach. Jeśli robię przypony na gumkach, stosuję Mini i Micro. Trzymają przynęty super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Arek ok, też nie spadają u mnie. Nurt, A przeciążenie przy maksymalnym rzucie - to ciut cos innego, myślę że tutaj pojawia się  problem. Gdybym np zanęty w podajniku przy metodzie nie ściskał dodatkowo ręką, to pellet przeważnie  wyląduję gdzieś i się rozkłada, rozwarstwiając się. Przy rzutach na poziomie 20-60metrow tego problem nie miałem. Fakt, rzadko coś kiedyś krytykuję. Ale Mikado przypony  gotowce wg mnie są do bani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Nurt, A przeciążenie przy maksymalnym rzucie

Nie no, proszę cię Darek. Myślisz że tylko Ty rzucasz maksymalnie? Coś spartoliłeś i tyle. To nie wina rzutu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

Nie no, proszę cię Darek. Myślisz że tylko Ty rzucasz maksymalnie? Coś spartoliłeś i tyle. To nie wina rzutu. 

A gdzie ja napisalem ze tylko ja rzucam maksymalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...