Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Grendziu napisał:

Jak załamanie pogody to dobrze. Ryby będą brać, choć to prawie pełnią będzie

To ciekawe Darku co piszesz o.O Nie jestem przekonany.

Jeszcze nie słyszałem o takiej teorii.

Mogę przyjąć, że ryby dobrze biorą przed zmianą pogody, swoją drogą skąd o tym wiedzą, ale gdy już się załamie także ?

To zastanawiające. Zawsze mi  się wydawało, że taki duży skok temperatury nie wpłynie dobrze na brania.

O ile wiosną nadejście wyżu i mocnego ocieplenia mogłoby pobudzić, uaktywnić je do brań, to sytuacja odwrotna,

czyli mocne letnie ochłodzenie przyniesie raczej skutek odwrotny.

Ciekawe zagadnienie na osobny wątek. Często miałeś takie dobre doświadczenia w tym zakresie ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moja teoria pogodynki prawie zawsze się sprawdza :P
Długo by pisać.
Okazuję się, że impreza rodzinna ma być za tydzień, więc pewnie będę więcej nad wodą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

W zasadzie mniej więcej po równo było.  Na krótki dystansie ryby nie brały, były szarpniecia i płotki. Na średnim  było najwiecej brań, łowiłem niemalże punktowo, padł karaś i jesiotr. Minus to sporo zielska na tej odległości.  Jednakże na długim dystansie brały ryby tylko wtedy gdy trafiłem  w miejsce które sobie wytypowałem. Padł lin i Kuraś.

Fajnie, zimno i przyjemnie? 

20180928_162044.jpg

20180928_182450.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mniej więcej po równo było.  Na krótki dystansie ryby nie brały, były szarpniecia i płotki. Na średnim  było najwiecej brań, łowiłem niemalże punktowo, padł karaś i jesiotr. Minus to sporo zielska na tej odległości.  Jednakże na długim dystansie brały ryby tylko wtedy gdy trafiłem  w miejsce które sobie wytypowałem. Padł lin i Kuraś.
Fajnie, zimno i przyjemnie 
20180928_162044.jpg.7d81b395fe131e825d4cf460379dbb34.jpg
20180928_182450.jpg.9e7a26ef2b85b57cbf49b66ed42d7291.jpg
Grendziu przyznaj się, gdzie kupiłeś te ryby?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, Splot napisał:

Grendziu przyznaj się, gdzie kupiłeś te ryby?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

W cyrku:221_see_no_evil:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym się wybrać wraz z kolegą nad Wasze łowisko zapolować na karpia ?? (wiem,że już trochę zimno ?). Nie miałem jeszcze okazji poznać łowiska i zasad nad nim panujących (prócz regulaminu oczywiście). Stąd też moje pytania. Czy jest możliwość uiszczenia opłaty na miejscu, czy tylko i wyłącznie przelewem? Wiem, że "dniówka" trwa od świtu do zmierzchu, ale z uwagi na to, że dni coraz krótsze to czy istnieje możliwość "rozciągnięcia" jej (wcześniejszy przyjazd)? Czy po przybyciu zgłaszamy swoją obecność opiekunowi? Jak wygląda wybór miejscówki?

Może pytanie błahe (głupie ?), ale lepiej pytać niż później grać "głupa", że nie wiedziałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...