Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Idziemy pod prąd, niby nie powinniśmy się chwalić, bo kłusownicy (dziś kolega gonił dwóch po łowisku, a wczoraj zarybialiśmy) jednak jeśli chcemy osiągnąć przełom jakiś, to musimy głośno mówić i walczyć z czymś do czego niby społeczeństwo ma przyzwolenie, a my się z tym nie zgadzamy, coraz mniej słów z naszej strony będzie docelowo, a więcej czynów.

Jak to zawsze bywa to tutaj oficjalnie podziękuję:

 @Kubiki Landryna - wielki dzięki za całokształt - bez Ciebie m.in. nie dałbym rady się tak szybko zorganizować jak chciałem, @Kotwic - za wsparcie i wiedzę i tysiące pytań odwiedzi, mimo wielu różnic zdań, jak się chcę to można uzyskać kompromis Mister Dyfuzor :P @Jan Mieloszyk za teraz i za to że jesteś pierwszym VIP-em łowiska, ale już nie jedynym, bo rośniemy w siłę :icon_arrow1: @Bartosh za pomoc m.in. w rozładunku.

No i wszystkim innym niewymienionym:221_see_no_evil:

A kilka słów od mnie tutaj na głównej:
https://dlaryb.pl/portal/news_2/zarybiamy-stawy-nienawiszcz-lepiej-późno-niż-wcale/

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Kubik napisał:

@Grendziu tylko się nie rozklejaj. To nie koniec a dopiero początek.B|

No ja czekam na fanfary w moim kierunku - ja klej? nie lubię to nie tem klimat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2017 o 13:18, Grendziu napisał:

@Kubik bieroooo na pomoście? Bo tutaj cisza na method feeder:221_see_no_evil: Może dopuściły z 20 ton ryb i zrobimy kałużę z rybami jak wszędzie na komercjach:221_see_no_evil:

Na komercji  , też nie bieroo Zawsze info POTWIERDZONE :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...