Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Dzięki, z tej perspektywy to guzik widzę.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Te, Ringers z Pl, zanim pojedziesz nad wodę przestudiuj encyklopedie ryb słodkowodnych następnym razem :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nadal budujesz dobrą atmosferę na forum i nie przyjmujesz rad "Miszczu jednego łowiska" Warto by było przyjąć do wiadomości, że w naturalnych wodach krajowych i nie zarybianych, coś takiego nie występuje. Może chcesz być dowcipny, a ja nie umiem tego docenić, więc idę spać.:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, ArekH napisał:

Widzę że nadal budujesz dobrą atmosferę na forum i nie przyjmujesz rad "Miszczu jednego łowiska" Warto by było przyjąć do wiadomości, że w naturalnych wodach krajowych i nie zarybianych, coś takiego nie występuje. Może chcesz być dowcipny, a ja nie umiem tego docenić, więc idę spać.:champagne-2010:

Tak, próbowałem być dowcipny. Ok. Nie piszę już. Dobranoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zrozumieć Arku Twojego posta mimo, że bardzo bym chciał. Że o co chodzi?
Arek ma wrażenie,, że ograniczasz się w swoich postach tylko do sarkazmu, żartu i nic więcej. Tak to zrozumiałem, choć też początkowo nie mogłem załapać o co kaman, jak to mawia "pasterz" ryb.
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu ironia czy sarkazm, poprostu skomentowałem w oryginalny sposób wyżej napisane posty. Trzeba coś robić, jak ryb się nie łowi jak widać głupoty mi się trzymają trochę więcej dystansu trzeba mieć

 

 PS z tematu wędkarstwa gruntownego cienki jak siki pająka jestem, to nadrabiam inaczej ;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te, Ringers z Pl, zanim pojedziesz nad wodę przestudiuj encyklopedie ryb słodkowodnych następnym razem 
Na oczy nie widziałem. To zaraza nie ryba, na kotlety ją.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...