Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Marcin szaleje. Moje wczorajsze wyniki na zdjęciach(nie wszystkie), ryby brały parami, dodam tylko, że łowiłem na metodę, w tym także szczupaka. Polubilem Banjo, wczoraj łowiem specjalnie na beton, było fajnie widać po wyciągnięciu zestawu jak ryby i gdzie wyżerają zanęty, było kilka pustych zacięć, jednak wystarczyło swobodnie nie wduszać haka z dumblem do koszyka aby ilość brań była bardzo duża, tak jak niby pracująca zanęta czy też pellet. Mini wnioski są takie, że najważniejszy wg mnie jest kolor i smak, a nie praca, ryby sobie bardzo dobrze radziły z betonem. Gdy dodatkowo dipowalem beton w koszyku brania były bardziej intensywne. Jeśli chodzi o przynęty to jest kilka tych bardzo drogich, które w tej wodzie się nie sprawdzają totalnie, tych tańszych naszych rodzimych także. Killer oczywiście to Ringers pomarańczowa czekolada. Gdy woda ma min 15 stopni to rybki za nimi szaleją, jednak nie cały czas.:icon_arrow1:Drugiego lina natomiast złowiłem na Tutti Frutti Drennan. Przypadek? Raczej tak...

IMG_20170531_172757.jpg

IMG_20170531_154805.jpg

IMG_20170531_145943.jpg

IMG_20170531_145921.jpg

IMG_20170531_140451.jpg

IMG_20170531_134644.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...