Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
24 minuty temu, ArekH napisał:

Zazdraszczam Darku. Czy na pewno Masz dom i pracę? 

?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wiesz, Ja nie mam tyle czasu nad wodę, więc zazdraszczam. A teraz  jeszcze posypały mi się barierki na tarasie. 100 szt. Do wymiany, a łowić się chce. Podziwiam Moją babę. Jak sobie radzi, że ma czas na czytanie. O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Łowię od wczoraj wieczora. Mam wolne do niedzieli. To jedyne 10 dni które udało mi się jakoś wydębić. Mati ze mną nocuję, to i tak więcej niż mogłem sobie wyobrazić ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam jeszcze wolne więc też wyskoczę. Pisałem do Radka ale milczy, więc jadę z kumplem nad Odrę. Może coś się uwiesi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, ArekH napisał:

@Grendziu dzieje się coś? 

Jesiotry, karpie, amur, japońce, jeno szczupaki zero....  Od czasu do czasu lin. Teraz pada...

IMG_20180503_121434.jpg

IMG_20180503_121432.jpg

received_10212680306743342.jpeg

received_10212679144714292.jpeg

received_10212679148194379.jpeg

received_10212679473162503.jpeg

received_10212678952309482.jpeg

received_2126211477654880.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Darku widziałem na SiG, że email - Mateusz ponownie zawitał na Nienawiszcz i fajnie połowił :champagne-2010:

Chyba coraz więcej wiary z Poznania zagląda na łowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda. Szkoda że Lider SiG, Ma łowisko i osoby zaangażowane, w tak głębokim poważaniu. Wiara walczy tu o dobre wody, szczególnie, Darek. Widać że osobiste ambicje mają pierwszeństwo. Skąd więc utyskiwanie na Polaków, skoro samemu się ma identyczne podejście. Wstyd!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, ArekH napisał:

Tak to wygląda. Szkoda że Lider SiG, Ma łowisko i osoby zaangażowane, w tak głębokim poważaniu. Wiara walczy tu o dobre wody, szczególnie, Darek. Widać że osobiste ambicje mają pierwszeństwo. Skąd więc utyskiwanie na Polaków, skoro samemu się ma identyczne podejście. Wstyd!

Arek ale co mnie Lucjan interesuje? Wyrosłem już dawno z utarczek słownych. Jemu chyba to tylko pozostało, mnie to nie drażni, nie kreci, nie interesuje, nie czytam. Niech jałczy jak lubi. I tyle. Email faktycznie był, ale trafiła dzień imprezy nad wodą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...