Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 godziny temu, Splot napisał:

Możesz nie spożywać alkoholu emoji6.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ok, będę pamiętał, aby z Tobą tylko oranżade ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję się na dwa dni urlopu i już w czwartek chciałbym przyjechać, a może i nawet w środę żeby z dzień połowić zanim cała ekipa się zjedzie. Kwestia urlopu, ale aktualnie w dobie koronawirusa odwołali wszystkie poligony, na prawie wszystkie, ale ważne że te w których miałem brać udział i chciałbym w końcu spotkać się z jak największa liczbą forumowiczów. Nie czuję się dobrze na jeziorach wędkarsko, ale nie mam zamiaru łowić jak ekipa się zjedzie. Do tego obiecuję jakieś swojskie wyroby, baniak ogórków małosolnych i gąski marynowane własnoręcznie zbierane.:D

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Semi napisał:

Czaję się na dwa dni urlopu i już w czwartek chciałbym przyjechać, a może i nawet w środę żeby z dzień połowić zanim cała ekipa się zjedzie. Kwestia urlopu, ale aktualnie w dobie koronawirusa odwołali wszystkie poligony, na prawie wszystkie, ale ważne że te w których miałem brać udział i chciałbym w końcu spotkać się z jak największa liczbą forumowiczów. Nie czuję się dobrze na jeziorach wędkarsko, ale nie mam zamiaru łowić jak ekipa się zjedzie. Do tego obiecuję jakieś swojskie wyroby, baniak ogórków małosolnych i gąski marynowane własnoręcznie zbierane.:D

MNIAM :champagne-2010::D:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, Semi napisał:

Czaję się na dwa dni urlopu i już w czwartek chciałbym przyjechać, a może i nawet w środę żeby z dzień połowić zanim cała ekipa się zjedzie. Kwestia urlopu, ale aktualnie w dobie koronawirusa odwołali wszystkie poligony, na prawie wszystkie, ale ważne że te w których miałem brać udział i chciałbym w końcu spotkać się z jak największa liczbą forumowiczów. Nie czuję się dobrze na jeziorach wędkarsko, ale nie mam zamiaru łowić jak ekipa się zjedzie. Do tego obiecuję jakieś swojskie wyroby, baniak ogórków małosolnych i gąski marynowane własnoręcznie zbierane.:D

@Ostap z @karol w zawsze wcześniej przyjeżdżali, niby tak samo, no ale potem to Karolek musiał pić za dwóch, bo Łukasz trzymał linię :P Za to @Ostap mógłby nadrobić masą :) 
W tamtym roku nie udało mi się rozłożyć sprzętu jakoś :) @ArekHnie pozwolił.... I posłuchałem, mimo, że go nie było. Fajnie by było gdyby @Ruda i @Mała się zjawiły...
@Kotwic też ma być, może i @Dominik, ale On jak Emil..... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą napisałem do Roberta czy jedzie ze mną na zlot. Wiecie co mi odpisał?

"Hahaha 18 teściowa ma 60 urodziny i impreza będzie w weekend"

Kurde a ja o tym zapomniałem, chyba jestem ten niedobry zięć :D:champagne-2010:.

Tak więc przepraszam - nie mogę przyjechać, a ja się już nastawiłem na ten zlot, nawet na Wapnicy z chłopakami o tym rozmawiałem, trudno coś mi do Was dotrzeć nie jest wskazane >:(

Tak na marginesie czy terminy zlotów zawsze muszą być wtedy, jak ktoś z rodziny mojej żony ma imprezy? W tamtym roku siostra żony miała czterdzieste urodziny i dwudziestolecie ślubu, więc nie byłem, w tym roku znowu teściowa, ciekawe co będzie za rok :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też planujemy przyjechać na zlot, jeśli nas przyjmiecie :P:P i dziś usiadłam z kalendarzem i najchętniej od piątku rano, myślałam żeby jeszcze połowić spokojnie z pontonu, ale jak tu Was czytam to nie wiem, czy piątek rano to nie za późno :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, nikamo napisał:

My też planujemy przyjechać na zlot, jeśli nas przyjmiecie :P:P i dziś usiadłam z kalendarzem i najchętniej od piątku rano, myślałam żeby jeszcze połowić spokojnie z pontonu, ale jak tu Was czytam to nie wiem, czy piątek rano to nie za późno :D 

Pewnie od czwartku będziemy szaleć ??? zapraszam. Jeszcze jakieś okonki pływają. To z dzisiaj.... 

IMG_20200519_183519.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...