Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:1310_thumbsup_tone1: :1300_clap_tone1:

Maty macie w planach ???

Tak. Jest zapis w regulaminie łowiska o tym. Jedynak na tym etapie jest to zalecenie stosowania, a nie nakaz. Ludziom trzeba najpierw wszystko wytłumaczyć i pokazać by później czegoś żądać. Dodatkowo z matami i podbierakami jest jeszcze jeden problem, a mianowicie powinny być od czasu do czasu odkażane. W przeciwnym razie zamiast chronić mogą zaszkodzić. Będą przenosić różne zalążki chorób i inne syfy. Dziwi mnie, że nikt o tym nie pomyślał w dość burzliwym wątku na Sig-u.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest zapis w regulaminie łowiska o tym. Jedynak na tym etapie jest to zalecenie stosowania, a nie nakaz. Ludziom trzeba najpierw wszystko wytłumaczyć i pokazać by później czegoś żądać. Dodatkowo z matami i podbierakami jest jeszcze jeden problem, a mianowicie powinny być od czasu do czasu odkażane. W przeciwnym razie zamiast chronić mogą zaszkodzić. Będą przenosić różne zalążki chorób i inne syfy. Dziwi mnie, że nikt o tym nie pomyślał w dość burzliwym wątku na Sig-u.

 

Sig to inna historia....

Tam już są sami najmądrzejsi....

Ja jak jest słońce daje matę żeby się wypiekła.... UV zabija wszystkie bakterie....

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zaczyna się piękny weekend - mój pierwszy bez naszej wody w tym roku:icon_arrow1: Codziennie tam jestem chociaż przez chwilę. Codziennie też widzę nowe ślady w miejscach czy to rowerów czy ty to osób nieuleganie łowiących.

Aktualnie trwają prace nad zmianą regulaminu z Radcą Prawnym - będziemy karać, prędzej czy później złapiemy Was>:(

 

as.png.4f3bf16f4fcf6082d3188ab33c1c277e.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś nie mogę....>:(

Pięknie jest:icon_arrow1:

@jazzriba kiedy trening. Obiecałeś:P

Żałuję, że nie przymierzyłem się do Twojego "taboretu" na chwilę:beer-chugger:

IMG_20170514_084917.jpg

IMG_20170514_084931.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla oraganizatorów!

Impreza widze super.Jak na pierwszy raz frekfecja dopisala.

Czekam na nastepne wydanie .

Brawo !

Graty dla wszystkich co tam byli panowie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Grendziu, aktualnie trenuje spanie :) odsypiam integrację :) a co do taboretu, to będzie jeszcze okazja... :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właśnie dzwonił Sylwek, że dziś ryby szaleją, na moim miejscu ponoć się gotuje. Zawody wypadły o dzień za wcześnie. Wuja Sylwka wszedł na moją wylosowaną miejscówkę i przed chwilą złowił 1okg karpi i kilka sztuk innych. Zdjęcie pòźniej:icon_arrow1:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...