Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No właśnie  o tym napisałem wcześniej, że przy tak daleki rzutach zauważyłem że często spadają. Przy innych rzutach. Innych zestawach nie spadaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

No właśnie  o tym napisałem wcześniej, że przy tak daleki rzutach zauważyłem że często spadają. Przy innych rzutach. Innych zestawach nie spadaja?

A brałeś pod uwagę za sztywne kije ? Nie wiem nie znam twoich wedzisk, tylko gdybam ze to one są za sztywne

Moze tu tkwi przyczyna za dużych przeciążeń w pierwszej fazie wyrzutu.

kij który dobrze sie ładuje i oddaje swą moc płynnie nie powinien zrywać przynęty, a na pewno już nie wtedy gdy będzie umieszczona w środku zanety w podajniku.

 

Nie znam przyponow Mikado, ale moze i tam są użyte za cienkie haki które to rozcinają przynętę.

Wracając pamięcią wstecz gdy czasem rzucaliśmy na duża odległość w poszukiwaniu Karpi, to tylko gotowany kartofel nie wytrzymywał rzutu ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wydaje mi, że push stop żòłty jest za gruby. Na odpowiednim przyponie potrafiłem złowić kilka ryb, jak wszytko było dobrane odpowiednio.

Co do sztywności kijków... rzucam z dumblami karpiówkami i jest ok. 

Problem jest prosty do rozwiązania, muszę wrócić do dajła, bo ściemano mi nie służy?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Grendziu napisał:

bo ściemano mi nie służy?

A trza było upłynnić elvisowi;)

 

19 godzin temu, Grendziu napisał:

Ale Mikado przypony  gotowce wg mnie są do bani. 

Z racji że Pushstops Mi wyszły, zamówiłem Drennanowskie i właśnie Mikado. Zobaczę jak z trwałością. Jaxony są wyraźnie bardziej miękkie od angolskich, ale do przepychania przez gotowy otwór dają radę. No i cenowo 4x tańsze. Piszę o samych Pushstopach, nie przyponach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 19.08.2018 o 14:18, Grendziu napisał:

Wpadasz i łowisz.  W czym problem? 

Może i wpadnę Darku.;)

Mam taki plan przyjechać w następną sobotę z rana 22.09 i posiedzieć do poniedziałku 24.09.

Czy mogę liczyć na jakąś miłą kompanię ? B|:beer1:

Miejsce chyba się znajdzie ?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 godzin temu, Tench_fan napisał:

Może i wpadnę Darku.;)

Mam taki plan przyjechać w następną sobotę z rana 22.09 i posiedzieć do poniedziałku 24.09.

Czy mogę liczyć na jakąś miłą kompanię ? B|:beer1:

Miejsce chyba się znajdzie ?! :D

Łowisko otwarte. Ile ludzi będzie nie wiem. Gdzieś  będę się kręcił ale w ten weekend  przegiąłem Aga i Mati mają urodziny... na pewno się pojawię nad wodą ale na ile to nie wiem. Jako zaufany forumowicz dostaniesz tez klucze od naszej noclegowni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, Tench_fan napisał:

@Grendziu - Darku

To miłe, że jestem "zaufanym forumowiczem".  :D

Jedyne co mnie martwi to perspektywa załamania pogody.

Prognozy przewidują po ładnym tygodniu duże oziębienie na weekend :(

Jak załamanie pogody to dobrze. Ryby będą brać, choć to prawie pełnią będzie.  Własne usiadłem na chwile

20180917_164041.jpg

20180917_164033.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...