Skocz do zawartości

Okręg PZW Wrocław


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stasiu wyglądam na tym zdjęciu jak bym jedynek nie miał i pił całą noc Dzięki za pomoc i że mogę z Tobą łowić.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza dziesiątka a w zasadzie pierwsza siódemka to na nasz pierwszy start w tak mocno obstawionych zawodach to mimo mojej wpadki to sukces.Speców od feedera wierzcie mi nie brakowało.

Brawo Michał

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wnioski możecie wyciągnąć po zobaczeniu tabeli. Dla mnie to bezrybie.Widziałem kkilka dni temu wpisy pod zawodami splawikowymi we Wrocławiu, narzekali że muszą brać udział w zawodach na tak słabych wodach. Nie fajnie to wszystko wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wynik Panowie duże gratulacje.:champagne-2010:

Chciałem powiedzieć że impreza na bardzo dużym poziomie nie tak jak w Okręgu Poznańskim. A mianowicie na drugą turę zawodów feederowych Okręg nie wydelegował żadnych sędziów nie ma jeszcze oficjalnych wyników aby obliczyć wyniki korzystaliśmy z telefonu i z wyników które sami zważyliśmy i zapisaliśmy. Jednym słowem dramat. Ranga imprezy mocno podwórkowa. Potraktowano nas bardzo nie poważnie i tak naprawdę nie ma co się chwalić ale wspomnieć wypada.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubik napisał:

Bardzo dobry wynik Panowie duże gratulacje.:champagne-2010:

Chciałem powiedzieć że impreza na bardzo dużym poziomie nie tak jak w Okręgu Poznańskim. A mianowicie na drugą turę zawodów feederowych Okręg nie wydelegował żadnych sędziów nie ma jeszcze oficjalnych wyników aby obliczyć wyniki korzystaliśmy z telefonu i z wyników które sami zważyliśmy i zapisaliśmy. Jednym słowem dramat. Ranga imprezy mocno podwórkowa. Potraktowano nas bardzo nie poważnie i tak naprawdę nie ma co się chwalić ale wspomnieć wypada.:(

Nie pod względem organizacyjnym u nas wszystko na pięć,katering ,toalety stanowiska sędziowie,jedynie czego zabrakło to ryb,ale ten odcinek Odry miejskiej jest okupowany przez zawody,tak jak już kiedyś pisałem to bardzo trudna woda zwłaszcza pod metody gruntowe,przy spławiku jest więcej możliwości .

Ale najważniejsze że se dzieje ,wyniki kiedyś przyjdą,obsada była bardzo mocna pierwsza siódemka to dobry początek

Edytowane przez stas1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...